2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😐😑 واقعاً ک امضاتو هنوز عوض نکردی

چرا دیگ عوض کردم....منتهی همون روز برا شما چنتا شات از صفحه درخواستام گرفتم ببینید ک‌ بهم‌ حق بدین بابت امضام....

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝
تا حالا فکر کردی چرا ب زنای دیگه سایت درخواست دوستی نمیدن ؟!

چرا همه میگن....ولی خب من یکم در صدش فک کنم بیشتره....بعد شما از کجا میدونی درخواست نمیذن و اینکه بنظرت چرا ب من درخواست میدن؟؟

چرا همه میگن....ولی خب من یکم در صدش فک کنم بیشتره....بعد شما از کجا میدونی درخواست نمیذن و اینکه بن ...

من درحدی نیستم نصیحتت کنم 

چون دقیقا سن بچتو دارم 😐😂

به بقیه درخواست بدن شاید یکی یا تهش چندتا ولی ب شما بیشتره چون...

تاپیک های قبلیو لایک کن تا بهت بگم چرا😂

من پسرِ ایرانم✨
انگار یکم بدتر شده بود:مادرشوووو پدرشووو نوشته بودید🙄

ن مادرشو دوس داشتم......اصلا من همین ی کاربری دارم امضامم همینه با اون کلمه هم نسبتی ندارم،🤣

من درحدی نیستم نصیحتت کنم  چون دقیقا سن بچتو دارم 😐😂 به بقیه درخواست بدن شاید یکی یا تهش چن ...

سن بچمو داری .....با اون ملکه نسبت ندارم منننن خخخخ

2706