2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هردو قابل احترامن و جفت سختی خودشو داره

هرکی یک‌جور دوست داره 

یکی دوست داره شوهره خرجشو بده و فقط خودشو وقف کارای خونه کنه 

یکی دوست داره استقلال مالی داشته باشه و جایگاه اجتماعی داشته باشه و فقط زن خانه دار نباشه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
اکثر شون هم چـ*سی دختر مستقل میان 

ولی کسی هم که با این ادبیات صحبت میکنه شخص درستی نیست 🤫

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
والا خانه داری سخت ترین کار بدون حقوق هست  اینجا طرف واسه 5 تومن می‌ره سرکار فکر می‌کنه شاخ غو ...

اینکه کسی خونه داره به شاغلها توهین کنه و برعکس، کار احمقانه‌ایه و نشون میده فکر طرف چقدر بسته‌ست. 

اما در جواب شما باید بگم خانه داری خیلی سخته، زن شاغل هم فقط شاغل نیست هم شاغله و هم خانه دار. هر دو کار رو داره با هم میکنه که واقعا کمرشکنه. اما خودش خواسته پس حق نداره گلایه کنه یا خودشو برتر بدونه.

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟

من قبلنا میگفتم شاغلی بهتره الان میگم خانه داری ..... تو ایران به اندازه یه مرد از زنا کار میکشن ولی حقوقشن نصف حقوق همون مرد همکاره والا بشینی تو خونه کیف کنی خرجتم شوهرت بده بصرفه تره پرستیژ مرستیژم بریز دور 

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                
كسي كه ميره كارگري با حقوق كم رو بايد دستشو بوسيد كه نخواسته بشينه توي اين موقعيت بد اقتصادي پاشو بن ...

اصلا نباید مقایسه کنیم. اونی که میره سر کار زندگی خودشو داره اونی هم نمیره زندگی خودشو داره. اصلا نباید وارد چنین بحثایی شد.

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟

یجوری میگید خانه داری انگاری انی که سرکار میره خونش رو هواست

خوب زن شاغل هم غذای عالی خونه مرتب دارد ترشی و مربا و ... به راهه

حقوق کم یا زیاد مهم نیست کار جوهر انسان زن شاغل زحمتش چندبرابر اجرش هم پیش خدا بیشتر 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

من نمیفهمم چرا ملت ما واسه هم نسخه میپیچن!!!

گاهی وقتا کسی که علاقه به کار کردن داره میره سرکار، کسی که علاقه ای نداره کار بیرون نمیکنه

گاهی وقتام کسی که نیاز مالی داره میره سر کار کسی که نیاز مالی نداره کار نمیکنه

اونی که نیاز مالی داره و بخاطر خودش و خانوادش میره جایی ۵ تومن حقوق میگیره و حتی تحقیر میشه رو دستشم باید بوسید

اما اونی که نیازی نداره و فقط فکر میکنه چون میره سرکار واسه ۵ تومن حقوق میتونه بقیه رو بی کلاس و چیپ بدونه واقعا هزار هیچ از دنیا عقبه

اون خانمی که بخاطر بچش و شرایطش قید تحصیلات و استقلالشو زده و مدیر خونس باید دستشو بوسید

اما اونی که فکر میکنه کسی که میره سر کار حماله و خودش که تو خونه نشسته خرجی میگیره ملکه س ، هزار هیچ از دنیا عقبه

الان شما ها چه فرقی با اونا داشتید ؟ 

شماها هم به شاغلا توهین کردید که ؟!

یکی میگه با حقوق کم چ.سی میان 

یکی میگه با حقوق کم ادعای استقلال دارن 

یکی میگه حمالی و...

اینم از شماها

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.

من قبلا شاغل بودم الان خانه دار.. واقعا نمیتونم همزمان دو تا دختر را تربیت کنم، آشپزی کنم، لباس اتو کنم، به درس بچه ها برسم، خرید کنم، لباس بشورم، جارو کنم و صد تا وظیفه دیگه.... نیاز مالی هم نداشتم در نتیجه دیگه نرفتم سرکار

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

به نظرم هر کس هر چی دوست داره. خواهرشوهر من چون دوست داره تو اجتماع باشه معلم مدرسه غیر انتفاعی شده هزینه اسنپ و مهد کودک بچش ده برابر حقوقشه. از جیب میذاره تا کار کنه و هیچ احتیاجی به پولش نداره. ماهی دو تومن حقوقشه. ماهی هفت میلیون مهد کودک میده و یک میلیون اسنپ. حالا خرید مانتو کفش و... بماند. بعد برا همون پز میده. خانم خونه دار هم دیدم خودش برا بچش معلم خصوصی هست ریاضی و زبان یاد میده. الان کلاس زبان کمتر از ترمی 500 نیست. تو هزینه ها به شوهرش کمک میکنه. خانم شاغل هم هست درامدش رو توخونه خرج میکنه برای خونه بهتر، ماشین بهتر مسافرت، خرج بچه و... خانم شاغل هم هست یه قرون خونه خرج نمیکنه. 

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
2706