2752
2734
عنوان

بعد از بستری توی بیمارستان روانی،خوب میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 77 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بدتر میشن فکر کردی اونجا هتله که بیان جلوت دولا راست بشن؟ نه عزیزم یکم که زیاد طرف حرف بزنه یه مشت ...

نه عزیزم رسیدگی میخاد خیلیارو دیدم که خوب شدن بخاطر خواهرشوهرم میرفتم بیمارستان میدیدم که میگفتن

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
تحت نظر متخصصه .اما خیلی به استرس حساسه..دانشگا میرفت ترم ۶.استادش چون غیبتای یک درسش زیاد بود حذفش ...

اصلا در مورد کاری که نمیخواد انجام بده تحت فشار قرارش ندید

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
خوب میشن ولی نه فقط با رسیدگی توی بیمارستان داروهاش رو باید سر دقت بخوره جو خونه کاملا آروم باشه ...

چ خوب توضیح دادید

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
اسکیزوفرنی(توهم و هذیون(

خواهر شوهرم هذیون میگه توهم داره چندین ساله یوقتایی خوبه یوقتایی بد 

دوستمون عالی گفتن باید قرصا سروقت خورده بشه و از محیط استرس زا دور بشه 

عزیزم میگن اسکیزو ولی تشخیص اسکیزوفرنی به این راحتی نیست ممکنه دو قطبی باشه

بخاطز استرش کنکور شروع شد

یعنی قبلش کاملا سالم بود ؟ 

وقتی می‌برید دکتر برمیگرده به حالت عادی؟ یا فقط یکم خوب میشه 

خواهر شوهرم هذیون میگه توهم داره چندین ساله یوقتایی خوبه یوقتایی بد  دوستمون عالی گفتن باید قر ...

نع همون اسکیزوفرنیه..بادارو خوب بود یهو عود کرد..دعاکن براش...طاقت دیدنشو تو این وضع ندارم

خدا قسمت کسی نکنه امییییین🤲

جای این دعا اینجا نیست 

وقت شناس باشیم

بخاطز استرش کنکور شروع شد

خوووووو بابا زود خوب میشه دکترش کیه؟ ببینم اگ ب دردنخوره ک بهترین دکتر حاذق معرفیت کنم ببرینش با یکی دو نسخه حلش میکنه و سنش اگ بالای سی باشه یک بیمارستان ک مث هتل ۵ ستاره و فوق تخصصیه و اونجا بستری میکنن و خیلی خیلی خوب رسیدگی میکنن چون انگار زیر ۳۰ یعنی طرف ۲۵ ساله بوده اونجا با زنا و دخترا لاس میزده دکتر گفته از ۳۰ ب بالا مردا رو بستری میکنه ابن سینا بدتر میشه گناه داره ببرینش جایی ک من میگم حالش و اون موقع دیدن داره

2706