2733
2734
عنوان

چرا خانما کار و شوهر رو با هم میخان ؟یکم قانع باشید خب

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرد خوب رو گفتن  اونیکه حقوقش کمه چی؟

کلا استقلال خوبه

یه معلم اقا داشتیم تو دوران دبیرستان بهمون گفت هیچ پقت بیکار نشینین تو خونه شده پیاز داغ درست کنین بفروشین ولی بیکار نباشین که وقتی با شوهرتون قهر کردین خیانتشو فهمیدن برای رفتن به خونه ی پدر مادرتون با پول اون مرد تاکسی بگیرین

حرفش حق بود

زن باید مستقل باشه حتی اگه درامدش پایینه

کلا استقلال خوبه یه معلم اقا داشتیم تو دوران دبیرستان بهمون گفت هیچ پقت بیکار نشینین تو خونه شده پی ...

بعضیا شرایطشو ندارن

گفتم بایدی نیست 

همونطور که میتونه مجرد باشه

مسئله اینجاست پول ودرامد کم ادمو وابسته به پول مرد میکنه 

من الان حقوقم کمه دارم می بینم

بایدی وجود نداره؟

منظورم از باید اینکه اگه متاهلی باید کار هم بکنی ک مستقل باشی

وگرنه ازدواج یه گرینه اس

اگه علاقه داشته باشی و بخواب ازدواج کنی اگر نه ک بازم هیچ مشکلی نداره 

ولی اینکه کار نکنی بگی شرایطش رو ندارم ظلم ب خوده

بعضیا شرایطشو ندارن گفتم بایدی نیست  همونطور که میتونه مجرد باشه مسئله اینجاست پول ودرامد کم ...

اینا بهونه اس واقعا

همین ک یه پولی برای خودت داری کافیه هرچند کم اما پولو داری

همسر من تو پنج سال زندگی توی تحصیلات و شغل خیلییی تشویقم کرد حتی کمک و تشویقم کرد شغل مورد علاقمو انتخاب کنم و روی پای خودم وایسم با اینک درامد داشتم خودم بازم خودش بهم خرجی و پول میداد 

۹ ماه بارداری هم استراحت مطلق بودم شش ماه هم هست بخاطر بچم نمیرم سرکار ولی هی بهم میگ برگرد سرکار انرژی بگیری خونه نشینی اذیتت میکنه.... کی گفته ازدواج بده؟؟ کی گفته هرکی ازدواج کنه پیشرفت نمیکنه 

برای رویاهات بجنگ ... یک عدد مربی کیک بوکس که  علوم دامی خوندم ولی شغل اصلیم میکاپ هست 🤭
2706