2733
2734
عنوان

واقعاً خجالت میکشم میبینم بعضی زن ها همجنس من هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 37 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کاملا درسته ولی منظور اینه وقتی یه همچین عوضی هایی نخ میدن زن قبول نکنه هیچ غلطی نمیتونن بکنن دیگه و ...

عزیزم من قبول دارم اون خانم آدم درست و سالمی نیست 

نمیشه که از یه خانم کاملا غریبه که تنها اشتراکش با ما فیزیولوژیک بدنشه انتظار داشته باشیم حیا کنه و متعهد باشه بعد از همسری که هم بالینش هستیم و کلی خاطره و تعهد و ... ازش داریم انتظار نداشته باشیم 

عزیزم نمیشه همههههههههه ی زنای دنیا رو جمع کنیم که همسر بی وفامون خیانت نکنه کسی که این کاره باشه راهش رو پیدا می‌کنه 

مرد هم بچه که نیست گول بخوره ، یعنی نمیدونه متاهله و زن و بچه ای داره که انتظارش رو میکشن و باید متعهد باشه؟؟؟ پس اگر خانمی هم یه مرد خوشتیپ تر و پولدارتر از همسرش دید باید خیانت کنه؟ 

❤️🤍PEGAH🤍❤️
2731
عزیزم من قبول دارم اون خانم آدم درست و سالمی نیست  نمیشه که از یه خانم کاملا غریبه که تنها اشت ...

میدونم بعضی مردا واقعا مریضن ک اونم زندگی کردنی باهاشون وجود نداره تباهیه بمونی با ادمی ک به پشه ماده هم رحم نداره منظورم اینه وقتی یه خانم ارزش خودشو بدونه پا تو زندگی مرد متاهل نذاره هرکی باهاش  تیک  زد محل نذاره مطمعن باش اون مردای عوضی هم جز تنها بودن هیچ عایدشون نمیشه . مگرنه ک خراب بودن فقط از سمت یه خانم نیس دو طرفه ولی ما میگیم یه طرف پاکی خودشو نشون بده اون یکی دیگه مگه با درخت بریزه رو هم 

همه چی ب وقتش درست میشه 
میدونم بعضی مردا واقعا مریضن ک اونم زندگی کردنی باهاشون وجود نداره تباهیه بمونی با ادمی ک به پشه ماد ...

به جای اینکه از همممممممممه ی زنای جهان انتظار داشته باشی حیا پیشه کنن که همچین چیزی یک امر ناممکن هست بهتره از همسرتون که یک نفر هست انتظار وفاداری داشته باشید ، زنای بی حد و مرز همیشه بودن و خواهند بود و نمیشه کاریشون کرد اونا به هیچ کس هیچ تعهدی ندارن و مجردن این همسر ماهاست که متاهله و باااااااااید متعهد و مسئولیت پذیر باشه

نمیشه فقط از یک طرف انتظار داشته باشی حیا داشته باشه عزیزم نمیشه از زنا انتظار داشته باشی حضرت مریم باشن بعد مردا ناصرالدین شاه قاجار 

اگر اینجوری که شما میگید بخوایم فکر کنیم پس اگر مرد بی تعهد و ناپاکی هم وجود نداشته باشه هیچ زن بدی هم وجود نخواهد داشت😊 وقتی تقاضایی نباشه عَرضه ای هم نیست ، وقتی مردی زنی رو صیغه نکنه و پیشنهادی نباشه پس اون زنِ بی حد و مرز هم نمیتونه کاری انجام بده و خواسته هاش برآورده نمیشه و بساطش جمع میشه❤️

❤️🤍PEGAH🤍❤️