2752
2734
امیدوارم میکروب معده و پولیپ ریفلاکس نداشته باشی من همیشه از این سه تا ترس داشتم.چون برمیگردن قطعی د ...

پس چکار کنم اتفاقا. دکترهای دیگه که حرف زدم گفتند ریفلاکس شدید. پنهان دارم خدا به داد برسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس چکار کنم اتفاقا. دکترهای دیگه که حرف زدم گفتند ریفلاکس شدید. پنهان دارم خدا به داد برسه 

انشالله خوب بشی.از رو علایم گفتن یا اندوسکوپی ببین پرهیز غذایی سخت بایس داشته باشی ی سری چیزارو نباید بخوری ی مدت بعد اینکه جواب آزمایشت اومد دکترت میگه رعایت رزیم غذاییت چجوری باشه

نگفتی از چی دچار این مشکل شدی استرس؟؟

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
از کجا میگی گلم اینو . نوشته که توده درشت هست 

من از رو متن آندوسکوپی که گذاشتی هیچ توده ندیدم. نمونه برداری واسه همه هست که خیالشون راحت بشه.  وقتی توده باشه نمیگه درشته یا ریز. بهت اندازه میده مثلا توده ۲ در ۱ 

انشالله خوب بشی.از رو علایم گفتن یا اندوسکوپی ببین پرهیز غذایی سخت بایس داشته باشی ی سری چیزارو نبای ...

اعصاب و استرس خدا باعثش رو لعنت کنه از ۵ ماه قبل استرس شدید مداوم داشتم هر ثانیه م پر از استرس بود 

اعصاب و استرس خدا باعثش رو لعنت کنه از ۵ ماه قبل استرس شدید مداوم داشتم هر ثانیه م پر از استرس بود&n ...

اره استرس خیلی تشدید میکنه رو گوارش تاثیر مستقیم داره اول سعی کن آرامشتو حفظ کنی چرا فکرت میره جای دیگه دیدم تاپیکت رو سرطان‌معده اینا نداری منفی فک نکن تو فقط احتمالا مخاط معده آسیب دیده التهابه مشکل ورم معده که با دارو و پرهیز خوب شدنیه.

شما چه مواد غذایی رو نمی‌خوری 

من خیلی چیزارو دکتر منع کرده بود الان خوب شدم 

مثلا سرخ کردنی ‌.شیرینی. شکلات ترشی سیر پیاز مرکبات گوجه فرنگی نوشابه چای قهوه تنقلات .لبنیات

هندونه خیار 

غذام فقط برنج کته با مرغ خالی.عدسی در حد کم.سوپ ساده

غذاهای کبابی همینااا بود بعد ی مدت که خوب میشدم بتدریج بعضی چیزا اضافه میکردم

اصلا بین غذا و قبلش اب نمبخوردم 

نمک شکر ممنوع بود

دمنوش استفاده میکردم دارو خوردم الان کاملا بهترم ی سال و دوماه پرهیز سخت داشتم.فقط چون معده حساسه بازم بایسی مراقب بود

امیدواریم همینطور بشه آمین به دعای خوبت

آمین .امیدتو از دس نده هزاران بار منم تاپیک زدم راجب مشکل گوارشیم راهنماییم کردن دوستان ی زمان منم ناامید بودم و پرهیزم ک خیلی سختم بود اذیت میشدم ولی اراده قوی میخاد در کنار دارو بایسی خیلی چیزارو مراعات کنی شفا حاصل میشه چون معده دیگ مثل قبل فرایند هضم انجام نمیده و چیزای اسیدی لطمه بیشتر میزنه نمیزاره خوب بشه رعایت لازمه دکترت میگه

حتمااا مواظب خودت باش🤌❤️

آمین .امیدتو از دس نده هزاران بار منم تاپیک زدم راجب مشکل گوارشیم راهنماییم کردن دوستان ی زمان منم ن ...

ممنونم از وقتی که برام گذاشتی تشکر انشالله سلامت باشی