2752
2734

معلوم که توبه کردن یعنی بخشش ولی اگه یکم بهش فکر کنی و سمتش بری توبه است باطل کردی پس با دل جون توبه کن سعی کن نماز یا حداقل روزی ۱ صفحه قرآن بخونی آرامش بگیری  

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 😅 دوستان دعا کنید دخترم سالم بیاد بغلم چون ۶ ماه اول بدترین روزا هارو داشتم 🥺
حق الناس نباشه میبخشه

نه بابا حق الناس کجا بود

ولی خب دل خانوادم رو شکوندم فشار اوردم بهش به خودم آسیب زدم و.... خیلی زیادن

گاه می‌پرسند از من عاشقش هستی هنوز؟ بی تفاوت بودنم را گریه می‌ریزد بهم :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معلوم که توبه کردن یعنی بخشش ولی اگه یکم بهش فکر کنی و سمتش بری توبه است باطل کردی پس با دل جون توبه ...

قبلا قرآن حفظ میکردم گذاشتم کنار از اون موقعه هر روزم آشوبه 

بله چرا قبول نباشه  استغفار ۷۰ بندی امیرالمومنین رو بخون  و هیچ وقت دیگه ب گناهانت فکر ن ...

گوگل سرچ کنم میاره بالا؟ 

بله، خود خدا در قرآن آیه ۵۳ شوره زمر پاسخ شما رو داده:

بگو اى بندگان من که بر خود زیاده‌روى و اسراف کردید، از رحمت خدا نا امید نشوید، یقیناً خدا همه گناهان را مى‌‏آمرزد ؛ زیرا او بسیار آمرزنده و مهربان است.

چندسالته ؟ چه گناهی اخه مگه قتل کردی تاوان داشته باشه ؟!

۱۸ سالمه از قبل اینکه برسم سن تکلیف نماز میخوندم قرآن میخوندم قرآن هم حفظ میکردم اینقدر آروم بودم بدترین اتفاق هم میوفتاددتو زندگیم آروم بودم و بطور عجیبی اون اتفاق سریع حل میشد نمیموند برام ولی از ۱۶ سالگی نرفتم سمت خدا دیگه🫠💔کفر گفتم گناه کردم دل پدر مادرم رو شکوندم دروغ گفتم قسم دروغ محرم نا محرم رو گذاشتم کنار(دست میدادم با نامحرم) دل شکوندم به خودم آسیب میزنم خودزنی‌ و... خیلی 

زندگیم آشوب شد بعدش اینقدر عصبیم که حددنداره هیچکس نمیتونه بهم بگه تو 

خانواده همون حق الناس حتی اگه ی حیوون رو آزار داده باشی خدا فقط حق خودشو میبخشه 

از پدر مادرم عذرخواهی کردم گفتم حلالم کنیدد🫠از خواهرامم‌ حتی 

۱۸ سالمه از قبل اینکه برسم سن تکلیف نماز میخوندم قرآن میخوندم قرآن هم حفظ میکردم اینقدر آروم بودم بد ...

با گناه روح آدم پر از زخم و خلا میشه برای همین حالت بد میشه

با استغفار اون خلاها را باید پر کنی و با بندگی خاصانه باعث بشی خدا زخمهاتا درمان کنه. 

با گناه روح آدم پر از زخم و خلا میشه برای همین حالت بد میشه  با استغفار اون خلاها را باید پر ک ...

واقعا حق گفتی

2706