2733
2734
عنوان

خانمای موتور سوار یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 30 پست

نه  البته من میرم مسابقه بیشتر زیاد تواطراف شهرنمیستم

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه آزاده؟؟؟؟گواهی نامه میدن؟؟؟؟ پلیس میذاره؟؟؟؟؟ 

تو ابران ممنوع نیست فقط گواهینامه نمیدن اگه گواهینامه بین المللی داشته باشی

پلیسم اگه بد ذات نباشه کاریت نداره گون جرم نیست

عزیزم موتور سوار نشو خیلی خیلی خطرناک یه پسره همسایمون چند وقت پیش قطع نخاع شد بعدش فوت کرد

عزیزم هرچیزی اگه تپش احتیاط نکنی خطرناکه خیلیام با ماشین تصادف کردن مردن

چجوری یاد گرفتی؟:(((

پدرم وبرادرم 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
از چنسالگی؟؟

۱۵سالگی شروع کردم ۱۷و۱۸ سالگی جدی شد الانم ۲۲سالمه که حرفه ای کارمیکنم 

۱۵سالگی شروع کردم ۱۷و۱۸ سالگی جدی شد الانم ۲۲سالمه که حرفه ای کارمیکنم 

چقدر عالی موفق باشیی

منم پونزده سالمهه بنظرت چطوری میتونم یاد بگیرم یا از کجا باید شروع کنم؟؟

چقدر عالی موفق باشیی منم پونزده سالمهه بنظرت چطوری میتونم یاد بگیرم یا از کجا باید شروع کنم؟؟

مرسی همچنین. نمیدونم واقعا باید یکی کنارتون باشه حرفه ای بلد باشه  خوب بره خودش.  تا یادتون بده

2706