2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان و تخمک گذاری

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 31 پست
وای خیلی بده من خیلی وقته جلوگیری اصلا ندارم ولی هیچ خبری نیست گفتم اصلا شاید تخمک ازاد نمیکنم کیت خ ...

منم نامنظم هستم خیلی ناراحتم سره اقدامم نمیدونستم کی بی بی بزنم کلاگیج شده بودم میخوام برم دکتر نمیدونم درست میشه یا نه 

خدایا شکرت 

عزیزم اضافه وزن داری؟ 

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همه میتونن دربیارن تاریخشو میشه روز ١۴ سیکل یعنی هفت روز که پریودی هیچی هفت روز بعدش حدود روز ١٣ یا ...

نه قربونت برم برای ما تنبلی تخمدان ها این صدق نمیکنه درواقع ۱۴ روز قبل از پریود بعدیه برای ما چون معلوم نیست پریود بعدیمون کیه نمیتونیم بفهمیم

نه قربونت برم برای ما تنبلی تخمدان ها این صدق نمیکنه درواقع ۱۴ روز قبل از پریود بعدیه برای ما چون مع ...

خب آره و اینکه ممکنه شما پریود بشین ولی فولیکول آزاد نشه یعنی سیکل جلو میره ولی خبری از فولیکول نیس 

چرا دکتر نمیرین

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
منم نامنظم هستم خیلی ناراحتم سره اقدامم نمیدونستم کی بی بی بزنم کلاگیج شده بودم میخوام برم دکتر نمید ...

قبلا اینجوری نبودی عزیزم؟نمیدونی تنبلی داری یا نه؟

خب آره و اینکه ممکنه شما پریود بشین ولی فولیکول آزاد نشه یعنی سیکل جلو میره ولی خبری از فولیکول نیس& ...

والا یه متخصص زنان بهم گفت پریود شدن یعنی ازاد کردن تخمک ولی یجا دیگه خوندم تنبلی تخمدان یعنی ازاد نکردن تخمک واقعا نمیدونم بعد اینکه تا دلت بخواد دکتر رفتم هیچکدوم سونو برای فولیکول و اینا ندادن فقط ازمایشای گرون گرون خودمم نمیدونم دقیقا چه روزی برم برای سونو ببینم اصن تخمک ازاد میکنم یا نه 

متاسفانه بلهههه

وزنتو اگر کم کنی تنبلیت رفع میشع من اقدام به بارداری کردم و نشد رفتم دکتر گفت تنبلی داری وزنمم زیاد بود انقدر حالم بد شدددد  گفتم دیگه ارزوی دوباره مادر شدن رو باید به گور ببرم یه دوست دارم خیلی کمکم کرد راهنماییم کرد من رژیمو شروع کرد قندو شکرو حذف کردم خرما و شیره انگور کنجد سبزیجات گرمیجات زیاد مصرف کردم روزی یکساعت پیاده روی کردم و وزنم کم شد بعد 6ماه درحالی که اصلا حواسم نبود به وقتمو بدون فکر به بارداری فهمیدم باردارم الانم پسرم15ماهشه اینکارو بکن انشاءالله به سرعت مشکلت حل میشه

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
وزنتو اگر کم کنی تنبلیت رفع میشع من اقدام به بارداری کردم و نشد رفتم دکتر گفت تنبلی داری وزنمم زیاد ...

خدا کوچولوتو حفظ کنه برات عزیزدلم خیلی سعی میکنم متاسفانه نمیتونم اصلا جلوی ولع خودمو بگیرم واقعا ارادم خیلی کمه خیلی

خدا کوچولوتو حفظ کنه برات عزیزدلم خیلی سعی میکنم متاسفانه نمیتونم اصلا جلوی ولع خودمو بگیرم واقعا ار ...

قربونت برم گلم انشاءالله هرچه زودتر دامتت سبز بشع 

دانه چیابگیر ناشتا بخور صبحها اب ابلیمو عسلو دارچین درست کن بخور خودتو کنترل کن وگرنه سنت میره بالا همه اینا خسرت میشه برات میگی کاش به گذشته برمیگشتم حداقل درکنار خوردنت پیاده رویتو بکن قندوشکرو قطع کن خیلی موثرع

الان تو این شرایط کیت هم بزاری فایده نداره همه این راهارو من رفتم

قربونت برم گلم انشاءالله هرچه زودتر دامتت سبز بشع  دانه چیابگیر ناشتا بخور صبحها اب ابلیمو عسل ...

فداتشم من عزیزدلم پیاده روی و ورزش ندارم چون شاغلم و کارمم نشستنیه اصلا تحرک ندارم باید از فردا صبح شروع کنم رژیم و آبلیمو رو واقعا خسته شدم از تنبلی تخمدان و عوارضاش

فداتشم من عزیزدلم پیاده روی و ورزش ندارم چون شاغلم و کارمم نشستنیه اصلا تحرک ندارم باید از فردا صبح ...

امیدوارم خیلی زود موفق بشی عزیزم💙

الان تو این شرایط کیت هم بزاری فایده نداره همه این راهارو من رفتم

😔😔😔خیلی حس بدیه ما اصلا بچه نمیخواستبم یمدت همینجوری واسه خودم حساب کردم ک فلان روزا حامله نمیشم جلوگیری نکردم به مرور دیکه همه رابطمون بدون جلوگیری شد و دیدم خبری نمیشه افتادم دنبالش

😔😔😔خیلی حس بدیه ما اصلا بچه نمیخواستبم یمدت همینجوری واسه خودم حساب کردم ک فلان روزا حامله نمیشم ...

شما این چیزایی که من گفتم رو رعایت کن مطمئنم درست میشه فقط گرمی بخور ورزش کن وزنتو کم کن همین

2706