2733
2734
عنوان

دیشب بله برون بردار شوهرم بود 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 47 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من باشم عقد و عروسیش نمیرم  البته خانواده شوهرمن غریبع ان   یرا بله برون برادرشوهرم دعوتم کردن و رفتم عقدم رفتم  بعد اون چندباربرادرشوهرم باهم بدحرف زد  و بی ادبی کرد قصد دارم عروسیش نرم برامم مهم نیس کی پشت سرم چی بگه .......

الکی اصلا هیچ اختلافی هم با همدیگه نداریم چند روز پیش هم خونشون بودم

احتمالا به شوهرت گفتن ولی منظور دو تاتون بودن مگه اینکه به شوهرت گفته باشن فقط خودت بیا 

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
طرف ما اینطوریه به یه نفر فقط زنگ میزنن برا دعوت مراسمی چیزی وقتی به اون یکی زنگ میزنن یعنی کل خانوا ...

نه اینا فقط ب شوهرم گفتن پسرم هم خونه شون بوده ازشون پرسیده گفتن هیچ نمی‌خواهیم بریم پسرم دیده گل و شیرینی و لباس برا عروس و همه چی آماده کردن خودشون هم آماده شدن بازم بهش دروغ گفتن 

پیج اینستام @aisan.2018 لباس وارداتی میفروشم اگه دوس داشتی فالو کن😉
احتمالا به شوهرت گفتن ولی منظور دو تاتون بودن مگه اینکه به شوهرت گفته باشن فقط خودت بیا 

نه بابا همسایه دیوار ب دیوار هستیم از شوهرمهم پرسیدمگفتم  یعنی فقط ب تو گفتن گفت آره فقط من و دعوت کردن

پیج اینستام @aisan.2018 لباس وارداتی میفروشم اگه دوس داشتی فالو کن😉
2706