2752
2734
عنوان

پیرو تاپیک اسم دخترمو میخوام یه اسم مصری بذارم😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 22 پست
جالب اینه که من فقط نوشته بودم شغل معدن سخته توی تاپیک مشاغل سخت انقدرر لایک خورد که دیگه تهش تو امض ...

مال منم صبح ۶۰ تا لایک خورده بود الان که دیدم ۷۶ تای دیگه نوتیف اومده بود ولی نگاه که کردم ۹۲ تا بیشتر لایک نداشت پستم😅

یعنی برداشتن لایکشون رو؟؟

آخه مگه میشه ۴۰ نفر لایک رو بردارن؟؟😂

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوایل خوبه کم کم به یه جایی میرسه که میگی چه اشتباهی کردم کامنت گذاشتم 😂😩 من تجربه ۳۵۰ به بالا دا ...

شما چوب حق گویی تو خوردی🤣

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
شاید برای کامنت های دیگه ت بوده؟🤔

نه نگاه کردم همش مال همون کامنته بود

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲
عه تو خداحافظی کرده بودی

آره ولی گفتم که نمیدونم الان برم یا بعد تر ولی درکل تو همین چند روزه میخوام برم

مشکلی هست؟