2752
2734
عنوان

حق با ماست یا اشناهای بی انصاف؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 26 پست
من کلا توقع اینجوری از کسی ندارم. نه کار رایگان از کسی میخوام، نه خودم رو موظف میدونم چون فلان کس فا ...

توقع ندارم حتما از ما بخرن .بیشتر توقع دارم اونایی که از ما نمیخرن کارشونو نیارن و خدمات رایگان نخوان 

وگرنه هرکس از هرجایی میخواد بخره 

ضمنا واسه اونایی که از ما خرید میکنن بیشتر خودمونو موظف میکنیم پول نگریم نوقع پشتیبانی  درصورتی که در عرف بازار همونم نرخی داره

لطفا لایک نکنید ممنونم .
راحت میگفتم باید از اونجایی که خریدید خدمات بگیرید این قانونه و همسرم فقط مشتریاش ساپورت میکنه ضمنا ...

راست میگه  

بهشون بگین  چرا از ما خرید نمیکنید   و فامیلتون رو حمایت نمیکنید؟

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میگیم بهشون سرمون شلوغه میگن فلان روز فهمیدیم رفتین باغ سر راه یه توک پا بیاین ببینید سیسیتمم چشه&nb ...

سرد جواب بدید

حالا ببینم چی میشه

انشاالله اگه شد

یا اگه اصرار کردن حتی دروغ بگید

قول بدید و نرید

آدمی که کار مفت میخواد حقشه

عادت های اتمی و اثر مرکب
خوب اقوام رو نمیشه گفت پول بدین بعضیاشون خیلی سود جو هستن  درعین حال خودشون هیچ کاری نمیکنن&nb ...

استارتر 

به زور که نمیان ببرن 

با پای خودتون دارید میرید 

من باشم   یه باشه چشم    سر زبونی میگم و تمام 

صد بارم تماس گرفت بازم همین 

بالخره یا متوجه میشن و ول میکنن یا کلا نفهمن 

در هر دو صورت به درک که دلخور شن 

اه اه

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
راحت میگفتم باید از اونجایی که خریدید خدمات بگیرید این قانونه و همسرم فقط مشتریاش ساپورت میکنه ضمنا ...

نه گله نمیکنیم 

ولی این حس بهم دست میده چرا موقع خرید ما رو قبول نداشتن رفتن از جایی خریدن که حتی گرونتر بهشون انداخته 

اما موقع کارا ما یادشون اومدیم 

ما چون مستقیم با تهران کار میکنیم قیمتامون بهتره جاهای دیگه است .همکارا رو میشناسیم بعضیا کلک تو کارشونه 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
توقع ندارم حتما از ما بخرن .بیشتر توقع دارم اونایی که از ما نمیخرن کارشونو نیارن و خدمات رایگان نخوا ...

حرفتون منطقیه، صراحت لهجه داشته باشید تا مشکلتون حل بشه

مثلا به شوهرخاله بگید نمیرسم فلانی جان، سرم شلوغه. اگر واجبه که خودت بیار یا بده پیک بیاره. هزینشم این حدوداست حالا باز هر جور صلاح میدونید

بعضی آدما پررو هستن، لزومی نداره باج بدید

استارتر  به زور که نمیان ببرن  با پای خودتون دارید میرید  من باشم   یه ب ...

اره خوب ولی نمیفهمن ابرومونو میبرن تو فامیل هی تو جمع میگن 

و بدتر اون نمیفهمن کار خودشون اشتباهه فکر میکنن ما بی غیرتیم .درصورتی ک خودشون هیچ سودی برامون ندارن 

متاسفانه شاخه شعلیمونم طوریه هنه نیازمندن بهمون یکی موبایلش خرابه یکی لبتاب یکی دوربین یکی سیتستم یکی یه لوازم دیگه 

همه یه چیز خراب دارن تا مارو میبینن و میدونن شوهرم بلده یاد چیزای خرابشون میفتن 

یا حتی میریم دیدو بازدید عید میارن قشنگ باسینی یه دستگاهی چیزی میزارن جلومون میگن تعمیر کن  انقدر پررون 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
راست میگه   بهشون بگین  چرا از ما خرید نمیکنید   و فامیلتون رو حمایت نمیکنید؟

قشنگ شوخی شوخی شوهرم یکبار به یکیشون گفت که از همون که خرید کردید پشتیبانی بگیرید

میگن نه موقع خرید فلان اقواممون اومد از فلان روستا برامون خرید  ما دخالتی نداشتیم از کجا گیرش بیاریم بیاد انجام بده 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
چون از فروشگاه شما باید نقد یا با قیمت بیشتر بخرن اما از فروشگاه های دیگه ممکنه با درصد تخفیف بالا و ...

ما نقد کار میکنیم 

ولی قیمتامون کمتر جاهای دیگه است 

حتی برا تعمیرات 

فروشگاهای شهرای اطراف و شهر خودمون از خودمون خرید میکنن 

در هرصورت رو این مسله که حتما باید از ما خرید کنن الزامی ندارم حالا همه هرچی میخرن 

ولی مثلا یهو یکی میاد با یه لپتاب نو اک بند میگه بلوتوثش خرابه ببین چشه. .بیهو زورم میگیره .به من چه لبتابت چشه ببر همونی که خریدی همچین مواردی هم نمیشه پول بگیری یکساعت باید بزاری عیب یابی کنی

حس بدی بهم دست میده 

کارمونم که نرم افزاری باشه واسش ارزش قایل نمیشن میگن مگه چبکار کردی دوتا کلیک کردی 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
ما نقد کار میکنیم  ولی قیمتامون کمتر جاهای دیگه است  حتی برا تعمیرات  فروشگاهای شه ...

نمیگم قیمت شما مناسب نیست اما قبول کن وقتی میتونم موقع اف از دی جی کالا با کد  تخفیف و قسطی دو سه میلیون کمتر از قیمت شما بخرم چرا باید از شما حالا حتی ارزانترین فروشگاه شهر باشی بخرم؟؟ این قسمت کار شما اشتباهه  اما اونهام باید قدر کارتون رو بدونن و همینکه آشنایی و سفارشی براشون انجام میدین هم قدردان باشن هم اجرت بدن    مثلا پسرم موبایل از دی جی خرید کلی زیر قیمت کف بازار لب تاباشم اف میخوره عالیه 

نمیگم قیمت شما مناسب نیست اما قبول کن وقتی میتونم موقع اف از دی جی کالا با کد  تخفیف و قسطی دو ...

اره اینو قبول دارم 

قیمتا رو مقایسه کنی دیجیی خیلی خوبه 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
نمیگم قیمت شما مناسب نیست اما قبول کن وقتی میتونم موقع اف از دی جی کالا با کد  تخفیف و قسطی دو ...

ولی همون دیجییی کالا که خرید کنن بعد میارن پیش چون پشتیبانی نداره 

حالا اونی که کاراشو میکنیم و پولو میگیریم به هم  مقدار قیدی نیست .خوب مثل یه مشتری عادی میشه دیگه

حرصم از اون اومای پرتوقعه که میدونم ذاتا میخوان رو حساب فامیلی سود ببرن و پیش ما میارن که پول ندن 

لطفا لایک نکنید ممنونم .