2733
2734
عنوان

ناهار چی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

غذای محلی ما هست واسه همون نمی فهمی😁🤦

کجاییه مگ چقدگنگه

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
بله ادم دیدم اینجا که فقط پای مرغ میخورد  وسعش به مرغ نمیرسید ..  بلاخره خانوم باردار هم ...

ببخشید  سر خيابون ما یه جیگرکی  هست ‌بغلش کباب کردستان که کل محل بوش برداشته شده   فقیر و حامله  اجازه  میدین از خيابون  ما رد شه؟ تازه جلوتر مستر کنتاکی دو شعبه زده اونجا چی؟ 

دست بردارید تور رو خدا‌‌.‌.. فقیر چطوری گوشی هوشمند و اینترنت دست گرفته بیکار نشته تو نی نی سایت ول میچرخه .

به جای حسادت حس خوب بفرست

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
برا همسرم و پسرم مرغ و برنج خودم تخم مرغ آب پز🤣🤭

چلاخودت نمی‌خوری رژیمی

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2706