2752
2734
عنوان

کمک کردن به اونی که باهات صادق نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 5614 بازدید | 51 پست
لوبکتومی من از طریق برش داخلی بود اسکار خارجی نداشت اگر به تیرویدکتومی رسید جراح بررسی میکنه بازم ...

خدا سلامتي بده انشالله به زودی به روزای اوج تون بگرديد ❤️❤️

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 

اپرا قوی باش ، زود خوب شو ، همینجوری ادامه بده و اصلا کم نیار دختر قوی ، من بهت افتخار میکنم که قوی هستی و بیماریت رو قبول کردی و میخوای باهاش مبارزه کنی و خوب بشی 

زود خوب شو من منتظر تاپیک شکست بیماریت میمونم🤍💜❤️🧡

پرسید لیاقت چیست؟  گفتم: همانیست که نداشتی و من شبانه روز به پایت ریختم ،بی معرفت....🥀                              نزدیکم نشو من پر دردم🙃               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اپرا قوی باش ، زود خوب شو ، همینجوری ادامه بده و اصلا کم نیار دختر قوی ، من بهت افتخار میکنم که قوی ...

خیلی ممنونم

قرار نیست شکست بخوره

و الحمدلله خوبم

گذاشته بودم وقتی که مطمئن شدم روند بیماری ام رو دارم درک میکنم و باهم به نقطه تفاهم رسیده ایم تاپیک بزنم

وقتی با کسی وارد جنگ نشی نه شکست میخوری نه اون برنده میشه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
بسیار ممنونم

dr.nassim_sodagari

اینستاشو براتون می فرستم 

یه نگاهی بهش بندازید

بی نهایت مهربونه و دلسوز و کاربلد

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

دخترا ببخشید که قفل میکنم

نمیخوام در مورد تاپیک بعدی اینجا بحث بشه

مهربونی شما همیشه شامل حال من بوده و هست

و همین تاپیک و بررسی دلیل اینکه چرا جدیدا نمیتونم راحت نادیده بگیرم باعث شد خودمو جمع کنم و تاپیک بعد رو بزنم

مرسی مرسی مرسی

برام عزیزید

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
dr.nassim_sodagari اینستاشو براتون می فرستم  یه نگاهی بهش بندازید بی نهایت مهربونه و دلسوز و ...

مرسی توی سایت پذیرش پیداشون کردم