2733
2734
عنوان

برای درمان یبوست چی خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خاکشیر بخیسون تو اب ولرم ناشتا بخور عالیهههههه

خاکشیر یکبار ناشتا اول صبح خوردم صورتم خیلی جوش زد

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌

گل محمدی دم کن ، روزی دو استکان بخور .

سبزی خوردن هر روز بخور 

نان جو

پودر زنجبیل در آب ولرم بخور 

من اینا روم تاثیر داره 

ولی درمان قطعی نیست 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
گل محمدی پودر کرده دم کن بخور منم یبوست مزمن دارم با این فقط خوبم 

من از ماه رمضون اینطور شدم قرص برای جوشام میخورم یبوست آوره بعد ماه رمضون روزه گرفتم فکر کنم بدنم خشک شد. الان دفع با درد دارم امروز خونریزی هم داشتم 😢 

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
جدی؟ یعنی چیزای ترش بخورم؟

آره آلو و زرد آلو سریع باز می‌کنه برنج و لبنیات نخور بدتر میشه آلو خشک بزار تو آب خیس بشه هم آب هم خودش بخور چند ساعت باید بمونه قشنگ نرم میشه

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
عزیزم از دانه چیا و کینوا ایرانی غافل نشو هم یبوست رو درمان میکنه و هم کلسیم و مواد مغذی بهت میرسونه

چیه؟ باید از کجا بخرم؟ کمبود ویتامین و کلسیم هم دارم.

حساسیت داری ینی

احتمالا. دیگه امتحان نکردم.

من از ماه رمضون اینطور شدم قرص برای جوشام میخورم یبوست آوره بعد ماه رمضون روزه گرفتم فکر کنم بدنم خش ...

من ذز بعد زایمانم شروع شد هی کم و زیاد میشه ولی همیشه هست گاهی با خونریزی زیاد گاهی فقط درد ولی مجبورم باهاش بسازم هر دفعه هم دکتر میرم قرص ملین میدن برا یک‌ماه برا من جواب نمیده باید بگردی برا خودت روش غذایی درست پیدا کنی. اینطور نشی البته من خودم اینا رو میگم هنوز عمل نکردم🤧🥴

ی صلوات میفرستید برام❤️❤️
2706