2733
2734

سلام خوش اومدم بعد از۷ روزتعلیقی اومدم بازم خخخخخخ

بچه هایسوال من ی دوست دارم ازخودمم بزرگتره خودشون سرتاپاش ایراده امامن هیچوقت ب روش نزدم پیش خودم فکرکردم گفتم اینم بنده خداست ظاهرش مهم نیست مهم شخصیتشه ودرست نیست عیب هاش بگم ولی اون مثلاتازگیاچاق شدم همش میگه وای چقدچاقی یالباسی ک توایسنتامی بینم دوسدارم میفرستم میگه نه خوشگل نیست یا رژلبموقلبی یاهمون قلوه ی میزنم میگه وا اینجوری نزن خوب نیست یا زیرچشمم تیرگی داره هررروز میگه زیرچشمت تیرگی داره ها نکنه فلان بیماری داری انواع بیماری ها رو رومن میزاره درصورتی خودشم زیرچشماش کبود وتیره س امامن نگفتم بهش اصن ظاهر اون بمن ربطی نداره امااون هردف دل میشکنه چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یسری یکی از دوستام تو مددسه خیلی دماغ منو مسخره میکرد من اصلا برام مهم نبود سال اول دبیرستان بودم حدودا ۱۳ سالیش بعدی مدت هیگفت هی گفت اخه دماغممبد نبود ولی خیلیم خوب نبود منم ی روزگفتم ی نگا ب دندون و دهن گشاد و شکم گنده وقد خپلت بنداز بعد رو دماغ من زوم باش دلش شکست چون خیلی رو قزافه حساس بود و مدام ی اینه تو کیفش داش ونگا میکرد خودشو اما بعد اون اتفاق دیگه ب من حرفی نزد.خودم نازاحت شدم ولی خب از حدگذرونده بود

2731

منم اطرافم از این بیماران دارم 

نظرشو نخواه ، بهش نظر نده 

اونم چیزی گفت بگو اینطور دوست دارم یا با یه لبخند بزن و تمام 

اینا بیمار روحی ان 

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
منم اطرافم از این بیماران دارم  نظرشو نخواه ، بهش نظر نده  اونم چیزی گفت بگو اینطور دوست ...

من اصن نظرنمیخام اصن تاحالانشده بگم استایلم خوبه یانه باهاش میرم بیرون همه چی میگه واقعارفاقت باهاش سردشدم

یسری یکی از دوستام تو مددسه خیلی دماغ منو مسخره میکرد من اصلا برام مهم نبود سال اول دبیرستان بودم حد ...

ماها یکطوری هستیم که اگر کسیو ناراحت کنیم خودمون بیشتر ناراحت میشیم نمیدنم چطوریه بعضیا انقدر راحت هر حرفیو میزنن

من اصن نظرنمیخام اصن تاحالانشده بگم استایلم خوبه یانه باهاش میرم بیرون همه چی میگه واقعارفاقت باهاش ...

ادامه نده عزیزم 

مهم آرامش خودته

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
ماها یکطوری هستیم که اگر کسیو ناراحت کنیم خودمون بیشتر ناراحت میشیم نمیدنم چطوریه بعضیا انقدر راحت ه ...

من ک همینم واقن ب بدترین ادم زندگیم نمیتونم توهین کنم یا حرفی بزنم ک دلخور شه فقط باهاشون قطع رابطه میکنم بنظرم روحمون خیلی پاکه نمیخایم الوده بشه

2706