2733
2734
من میترسم وزن نگیره!!

نه وزن ميگيره الان عروسمون ماه آخر است بچش ٣ كيلو و ٢٠٠ گفتن همش نگرانه برسه به ٤ نتونه طبيعي زايمان كنه تا پنج ماه اول شكم نداشت ، شكمش ماه هاي آخر بزرگ شد  ربطي نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه وزن ميگيره الان عروسمون ماه آخر است بچش ٣ كيلو و ٢٠٠ گفتن همش نگرانه برسه به ٤ نتونه طبيعي زايمان ...

برعکس من دیدم شکم ها بزرگ هم بچه نارس میاد دور از جون و تو دستگاه چند وقت

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه وزن ميگيره الان عروسمون ماه آخر است بچش ٣ كيلو و ٢٠٠ گفتن همش نگرانه برسه به ٤ نتونه طبيعي زايمان ...

تو‌چند ماهگی وزن جنین مشخص!!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چه جالب همه نبال بهونه هستن سزارین بشن !!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دختر دایی شوهرم بچه چهارکیلو نهصدیرو طبیعی به دنیا آورده البته زایمان چهارمشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
چه دکتر بی خیالی؟

بیخیال خودشه نه دکتر آخه روستا می‌شینن تو روستای اونا هم بیشتر میرن بهداشت تا متخصص بیرون

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
برعکس من دیدم شکم ها بزرگ هم بچه نارس میاد دور از جون و تو دستگاه چند وقت

اره عزيزم به شكم بزرگ و كوچيك نيس 

انشالله فرزندتونو به سلامتي بغل بگيرين 

أصلا به اندازه ي شكم فكر نكن 

بیخیال خودشه نه دکتر آخه روستا می‌شینن تو روستای اونا هم بیشتر میرن بهداشت تا متخصص بیرون

واه مگه ماما اجازه داره تو این چیزها نظر بده!!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706