2752
2734
عنوان

دروغشو فهمیدم ب روش بیارم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 25 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دل ادم می شکنه....باهاش سرد برخورد کن.و‌اگه راحتی بگو دروغ چی‌بوده.دوستت بوده یا شوهرت؟همه اینا بستگ ...

دوستمه

کاربری دست دو خواهره (یسنا و یاسمن) ، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂
فامیلیش رو‌دروغ گفته؟؟؟

آره

ینی چیو قایم میکنه ک باعث شه نخاد فامیلشو بهم بگه

کاربری دست دو خواهره (یسنا و یاسمن) ، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂
آره ینی چیو قایم میکنه ک باعث شه نخاد فامیلشو بهم بگه

احتمالا نتونی در‌ موردش حقیقتی رو بفهمی ...صد درصد یه نکته ای داره...طلاق ...خانواده بد نام.یا خودش می‌خواد کلاهبرداری کنه در بره..کلا اطلاعات اشتباه دادن نکته داره

احتمالا نتونی در‌ موردش حقیقتی رو بفهمی ...صد درصد یه نکته ای داره...طلاق ...خانواده بد نام.یا خودش ...

الان من باید چ برخوردی داشته باشم ؟ نشون بدم ک فهمیدم؟

اره بهش بگو اما بدون دوستی شما صد در صد بهم می خوره..

این اگه دوسای بود ک توش پنهان کاری نبود

بهتر به هم بخوره

ولی دلم میخاد ی سری اطلاعت دیگه هم ازش میداشتم همرو با هم رو میکردم

فامیلی تنها فایده نداره

من از اونجایی که عمو هام معروفن تو شهربعضیا فکر میکنند دختر عمومم فامیلی مامانمو میگم دردسر نشه برام

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
این اگه دوسای بود ک توش پنهان کاری نبود بهتر به هم بخوره ولی دلم میخاد ی سری اطلاعت دیگه هم ازش می ...

یه چیزی یادت بدم.برو اسم و فاملیش رو بزن گوگل..معمولا پایان نامه و ثبت شرکت ها میاد بالا....یا برو اینستاگرام سرچ کن ...فیس بوک

زیاد رو دوست حساب باز نکن.من بد کشیدم...بهترین دوستم شد دشمن ام.و الانم که رفته خارج .متنفر شدم ازش...

یه چیزی یادت بدم.برو اسم و فاملیش رو بزن گوگل..معمولا پایان نامه و ثبت شرکت ها میاد بالا....یا برو ا ...

گوگل اینستاگرام همه جا سرچ کردم

جز اون فامیلی هیجی دستم نیومد