2752
2734
همینکه تو نینی سایتی بیکاری عزیزم 

نفرمایید به پای شما نمیرسه عزیزم

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 
هیچ حس انسان دوستیشون گل کرده واسه یه سری انگل جامعه 

قبلا یادمه نی نی یارا میگفتن اسکرین بذارید وتاپیکو قفل کنید حالا فکر کنم سرشون شلوغه که میگن کاری بهشون نداشته باشید وفلان

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو بیشتر ازون مردا فشار میخوری🤣 اگه تامیکم بترکه اصلا برام مهم نیس چون من حرصمو خالی کردم .حالا شما ...

الان قشنگ مشخصه کی داره حرص میخوره 😊

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 
هیچ حس انسان دوستیشون گل کرده واسه یه سری انگل جامعه 

همون . بعدومیگن خب قبول نکن رد کن جرا ابروشونو میبری و اینهمه دادو بیدار میکنی . اینکه تاپیک زدم دادو بیداده؟ اصلا دوس دارم ابروشونو ببرم‌اینا همونایین ک انگولک بشن خیابون صداشون درنمیاد

الان قشنگ مشخصه کی داره حرص میخوره 😊  

اینکه من اعتراض میکنم ب این کاملا عادیه و اونایی ک اعتراض نمیکنن احتمالا نه همشون ولی یسریاشون ازونایین ک وقتی تو خیابون انگولک نیشن. صداشون درنمیاد .......اصلا طرز فکرتو  قبول ندارم حوصله ی بحثم ندارم ریپ نزن

اینکه من اعتراض میکنم ب این کاملا عادیه و اونایی ک اعتراض نمیکنن احتمالا نه همشون ولی یسریاشون ازونا ...

تو یه درخواست رو با یه انگولک تو خیابون مقایسه میکنی 

خیلی بچه ایه

قبلا یادمه نی نی یارا میگفتن اسکرین بذارید وتاپیکو قفل کنید حالا فکر کنم سرشون شلوغه که میگن کاری به ...

شایدم واسه اینکه آمار سایتشون بره بالا میگن کاری نداشته باشین 🚶

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

درخواست دوستی آقایون رو رد کنید اگر مزاحمت دیگه ای بود گزارش بزنید

برای حذف تاپیک ۱ مورد  لینک خصوصی رو به پی وی (پیام خصوصی) niniyar_1 ارسال کنید