2752
2734
عنوان

در مورد زندگی هم چین تناقصی دیدین

380 بازدید | 23 پست

سلام من واقعا برام سواله شماهم توی زندگیتون ببینید اینطور مشکلی دارید یانه. تناقص........ رفتار شوهرم با من و نسبت به خاهراش برعکس رفتار برادرم نسبت به ماست و زنش همه چی برعکس شده کوچکترین موردش این بود که برای تولد کوچیکی که تو باغ گرفته بودیم برادرم و نمی‌تونستم از پیش نامزدش بیارم و شوهرم رو از پیش خواهرش ....چرا مگه ما چیمون کمه همه فکر میکنن به چشم چی  مار.....مارو میبینن کلا برادرم پیش زنش خوشه پیش ما بداخلاق   صحبت نمیکنه شوهرم هم پیش من افسرده بداخلاق برعکس پیش خواهراش مثل اینکه گذاشتنش تو درجه آخر شادی ببخشید البته یکم منفی صحبت کردم ولی همیشه برام سوال بوده

چیز دیگری جز تو بود ،فدای یک تبسمت

ببخشیدا اما اهل گله و شکایت و غر زدن و سرزنش نیستی ؟ مردا تحمل غر و واقعا ندارن 

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم انگار از زبون من نوشتی ... زن برادرمن با اینکه خداشاهده هیچوقت بدیشو نخواستم تو بهم زدن زندگیم نقش داشت .ازونور شوهرمو خواهراش باهم عالی بودن شوهرم با من فقط دعوا و جتجالی بود .من که جداشدم خدامیدونه چه پیش میاد برام .ان شاءالله خدا کمکت کنه 

. از خودم تعریف نمیکنم نه  همچنین کاری نمیکنم

برادرت که خوب نامزد داره و اوایل زندگیشه حق داره کنارش باشه شما هم خودت برو کنار شوهرت تنهاش نذار 

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"

این روند برمیگرده کلا به دایی پدر  که دایی ها چقدر زن و بچشون رو دوست دارن و خاهراش اصلا هیچ و پدر که مارو دوست داره ها خاهراش که مخصوص دوست داره

برادرت که خوب نامزد داره و اوایل زندگیشه حق داره کنارش باشه شما هم خودت برو کنار شوهرت تنهاش نذار&nb ...

شوهرم من اکثرا خودش تنها می‌ره پیش خاهراش

اینا همش بخاطر اخلاق و رفتار خودته.  ببین دقیقا چه ویژگی اخلاقی ای داری که  هم شوهرت هم برادرت پیشت بداخلاقن

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..
شوهرم من اکثرا خودش تنها می‌ره پیش خاهراش

با خودش صحبت کردی علتشو پرسیدی؟ بهش گفتی با این کارش به تو حس بد و تنها موندن میده ؟

بله عزیزم و تو اطرافیان هم دیدم واقعا برام تعجبه که نه اینور شانس داریم نه از اون ور 

همون موندم حالا تازه اون مهربون بودن هم ندارن آخه بگم جذبشون میکنن.....رفتم تو فاز کتاب خواندن اینا میگم خدا اینا چه درسی دارن به من میدن آخه یه قانونی میگه اگه چیزی تو زندگیتون تکرار شد یه درسی براتون داره 

2706