2752
2734
دانشجو بودد ؟

نه ۳۲ سالش بود کار و مغازه و ماشین داشت و درآمد عالی. ولی به شدت رفیق باز بود و واسه دوستاش خرج میکرد. یعنی دوزار پس انداز نداشت. ولی دیگه زور کردم و خانوادم قبول کردن

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چچندوق بعد اومد خ ااستگاری چهار ماه ؟ خانوادت بهدش راصی  شدن

ن ۴ ماه بعد اشناییمون اومد با ماددش با مامانم صحبت کرد ک من از خدمت اومدم میام خاستگاری 

یک سال بعد از اشنایی اومدن خاستگاری 

۸ ماه نشون بودیم الانم یک ساله عقدیم تابستون عروسیمه

تو همانی میشوی که می اندیشی!
چندماهه و چندماهه راصی دن خانوادت  وض مالش خ ب بود ؟

من و همسرم در سن و شرایطی نبودیم که تن به انتخاب هیجانی و اشتباهی بدیم

خانواده هامون خیلی زود انتخاب هامون رو پذیرفتن و به راحتی تا زمان نامزدی با خانواده های همدیگه معاشرت داشتیم

وضع مالیشون هم اون حداقل هایی که مد نظرم بود رو داشتن 

کلا هم تمایلی به ازدواج با فردی که از یه حدی بیشتر پولدار باشه رو نداشتم. چون حفظ و نگهداری اون پول نیاز به مسئولیت و وقت زیادی داره و باعث تنش و استرسی میشه که من ترجیح مدیم نه اون حجم از پول رو داشته باشم نه اون مسئولیت و تنش رو تحمل کنم