2733
2734
عنوان

کاش خدا هیچوقت به کسانی که لیاقت مادر بودن ندارن بچه نده

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 28 پست
شما از کجا میدونید لیاقت ندارن  اونام که خرج میکنن حتما لیاقت دارن ولی نصیبشون نشده؟درکل تو شر ...

برادر شوهر دوستم یه مرد دائم اخمر و بیکاره و چاقوکش هست

خب این واقعا لیاقت نداره

الان دو تا بچه پشت سر هم داره

یکی نیست بگه لعنتی خرج تو و زنت رو داداشات میدادن حداقل بچه دار نشو

دوستم خیلی ناراحته

میگه اون میره لات بازی بچه تولید میکنه خرجش با ماست

اگرم ندن مادر شوهره هم پولی نداره اینقدر خودشو جلوی در و همسایه میزنه بنده خداها مجبورن جور داداش احکقشون رو بکشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برادر شوهر دوستم یه مرد دائم اخمر و بیکاره و چاقوکش هست خب این واقعا لیاقت نداره الان دو تا بچه پش ...

اینجور موارد استثنا هست هرکسی که مادر شده حتما بی لیاقت نیست و هر کس نشده بالیاقت اما خدا بهش نداده

صرف اینکه امروز عصبانی هستی و بچه رو دعوا کنی یا مشکل مالی ب وجود اومده و نتونستی ب بچه برسی دلیلی بر بی لیاقتی نیست 

بر قامت دلربای مهدی صلوات 
دیگه هیچوقت دلم باهاش صاف نمیشه

منم

الانم توقع داره هر روز پاشم ببرمش بچرخونم اما من حتی سالهاست تو چشماش نگاه نکردم

مادری که فقط سالی ۳ بار بچه هاش رو تو خونش راه میده مادره

😭😭😭😭😭 

خدا چیکار کنه اونا اقدام به بارداری میکنن بچه دار میشن ، اونایی هم که بچه دار نمیشن مشکل دارن  ...

هر انسانی به خواست خداوند متعال به دنیا میاد

تو قرآن هم هست خدا به هرکی بخواد فرزند دختر یا پسر میده،گاهی تو ی رحم دوتا جنین قرار میده،هرکی رو هم بخواد کلا عقیم میکنه ،اسم سوره دقیق یادم نیست

منم الانم توقع داره هر روز پاشم ببرمش بچرخونم اما من حتی سالهاست تو چشماش نگاه نکردم مادری که ف ...

حق داری ،قربون دل شکستت برم 

مادری که منو به خاطر خواستگار مجازی ش با چوب کتکم میزنه و فحش میده چیه،چجوری همچین ذاتی رو توصیف کنم خواستی تاپیکام بخون

عزیزم درکت میکنم من پدر خیلی بدی دارم حالم از خودم بهم میخوره ک این پدرم شده

ااینطوری نگو چرا حالت از خودت بهم بخوره انتخاب خودت که نبوده خودتو مقصر ندون ،من از مادرم حالم بهم میخوره اما خودمو دوست دارم چون بچه بدی براش نبودم اون ذاتش خرابه

ااینطوری نگو چرا حالت از خودت بهم بخوره انتخاب خودت که نبوده خودتو مقصر ندون ،من از مادرم حالم بهم م ...

خیلی آدم چندشیه دلم میخواست ی خانواده خوب داشتم

مانده ام خیره به راه نه مرا پای گریز نه مرا تاب نگاه