2733
2734
عنوان

دیشب با همسرم دعوای بدی کردم ....

924 بازدید | 42 پست

البته اونم بی تقصیر بودا . از تهران اومدم شهرستان دارم زندگی میکنم . هیچ جایی کار پیدا نمیشه . خیلی حالم گرفتست  . کارم همش شده گریه ، حالاجالبیش اینه هر جا زنگ میزنم هر کسی ی جور بامبول در میاره . ی سریا میگن نیروی کار مجرد میخوایم ی سریا میگن مدرکت نمیخوره 

واقعا خسته شدم 

‌دیگه زدم به بیخیالی .‌از خودم بدم میاد همش خوابم . انگار افسردگی گرفتم . 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه . میخواستم بت یک نفر درد و دل کنم . انقدر حالم بد بود سر اون خالی کردم

إلهی😥

امروز یه دسر و ناهار خوشمزه درست کن براش خوشگل کن از دلش در بیار.

دلم سوخت برا هر دو تون.

لعنتی فشار روانی بد چیزیه.

ما هم دچارش هستیم. ولی خب باید کنترل کنیم که به یه بیگناه گیر ندیم

یعنی پس کی موقعش میرسه . کلی نذر و نیاز کردم آخرم هیچی به هیچی

رها کن 

یعنی یکبار از خدا بخواه و دیگه خیالت راحت که خدا حواسش هست و دیگه فکرشو نکن به زودی برات اتفاق می افته ان شالله

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
آره دقیقا . بخدا دختر همسایمونم  تا دوم دبیرستان درس خونده ، بعد اومده بود داشت منو نصیحت میکرد

تازه داشتم با معلم پسرم ک از مدرسه بیرونش کردن صحبت می کردم گفت ..من ب یگانگی خدا ایمان دارم ...شما هم توکل کن  حتما جای خوبی پیدا میشه برات

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
إلهی😥 امروز یه دسر و ناهار خوشمزه درست کن براش خوشگل کن از دلش در بیار. دلم سوخت برا هر دو تون. ...

بخدا اصلا کنترل خودمو از دست دادم . این همه درس خوندم تهش شد هیچی به هیچی . 

یه شغل خونگی راه بنداز.اولش سخته.

خوبیش اینه که با توجه به علاقت شروع میکنی و تو خونه ای

میتونی اکسسوری بدلیجات شمع سازی...یا چیزای دیگه که علاقه داری بگردی پیدا کنی و شروع کنی

بیرونم کار کنی پولی نمیدن به خصوص شهرستانا

2706