2733
2734
عنوان

سلام توروخدا بیایید شوهرم جلوی جاریم خوردم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا دنیا تموم نشده یه کتری کن که جلو اونا تحسین کنه

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

شوهر منم یکبار جلوی جاری و خونواده شوهرم خردم کردم اونم بی جادو بی گناه 

از جای دیگه اعصابش خراب بود سر من خالی کرد 

فحش نداد فقط داد زد فلان چیز کو بعدشم قهر کرد رفت 

یادمه خیلی شکستم هنوز نبخشیدم و فراموش نکردم سپردم به خدا 

یک گرفتاری داره حل نمیشهذگاهی میگم اونقدر دل منو شکسته که حل نمیشه کاراش 

راستش من بار زیاد این مسئله رو روی دوش شما میبینم

ایشون خودش رو کنترل نکرده جلوی جاری حرف زده

شما چی؟ شما بهشون و به اعتمادشون خیانت کردید

بهشون دروغ گفتید

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

جاریتو زیاد بزرگش کردی تو ذهنت

واسه همه زن وشوهرا این چیزا پیش میاد. چون مردها عموما بی سیاست و بی اعصابن

واسه جاریت هم پیش اومده یا بعدها پیش خواهد اومد

اونقدرا مهم نیست که خودتو داغون کنی

واسه ی همه ی اطرافیان و خودم حداقل یه بار همچین چیزی پیش اومده، بی خیال

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
منم همینو گفتم

استارتر بنده خدا شوهرت بدجور شکه شده بود خب، بارها بهش گفتی کارت گم شده بعد یهو وسط جمع متوجه شد که بهش دروغ گفتی، اونم بارها 

خب کمتر کسی می‌تونه تو چنین شرایطی رفتار عاقلانه ای داشته باشه، ازش چه توقعی داری؟ 

به نظرم اصلا به اینکه جاری و برادر شوهر چی درموردت فکر میکنن کاری نداشته باش، چون اگر توقع داری شوهرت جلو اونا ازت عذرخواهی کنه خب خودتم باید همین کار رو بکنی، میتونی؟ میتونی جلو جمع بهش بگی عزیزم ببخشید من بهت دروغ گفتم؟! 

فقط با شوهرت صحبت کن که حواسش باشه دیگه جلوی جمع با همدیگه بحث نکنید و بگو فقط باید تو خلوت خودمون مشکلات مون رو حل کنیم 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
2706