2733
2734
عنوان

سلام توروخدا بیایید شوهرم جلوی جاریم خوردم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 42 پست
کار من اشتباه بود ازش عذرخواهی کردم ولی کار اون فجیییییح بود

چون جلوی جاری بود میگی فجیع بود، ولی به این اصلا فکر نکن، چون اشتباه اصلی و عامل این کار فجیع رو خودت انجام دادی 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من‌جاریم بلاگره مثلا

۲۰k فالوعر فیک دتره چون لایک هاش ب هزار هم نمیرسه

بعد یبار مامانم میگفت فلانی از همه چیش عکس میزاره و اینا 

من میدونم کار مامانم اشتباه بود

ولی شوهرمم زنگ زد ب جاریمو شوهرش گف مادر پاییز پشت شما حرف میزنه بلاکش کنین

و همه سر من شکست

تا ابد از یادم نمیرع

با اینکه شوهرم انقدر خوبه ک همه واقعا میگن کاش ما همچین شوهری داشتیم

ولی ظاهرا قلبش بامن نیست ک همچین کاردی کرد

حق داری

چشم غمها بشودکورتومستانه بخند  

چرا برای من اصلا مهم نیست مردم درباره کیفیت زندگی من چی فکر می کنن؟ مخصوصا جاری! 

بذار آنقدر فکر کنن شما بدبختی تا بمیرن! والا 

حالا مثلا اونا چنین فکری کنن چه ضرری به تو میرسه! 

اتفاقا اگر فکر کنن خیلی خوشبختی ممکنه ضرر بزنن! 

خدایا شکرت واسه همه چیز 
جاریتو زیاد بزرگش کردی تو ذهنت واسه همه زن وشوهرا این چیزا پیش میاد. چون مردها عموما بی سیاست و بی ...

به نظر منم الان اصلا نیازی نیست که به جاری و اتفاقی که جلوش افتاده فکر کنی، وقتی از این به بعد زندگی تون نرمال و با صفا و صمیمیت ادامه پیدا کنه اون دعوا هم تو ذهن جاری کمرنگ میشه 

اصلا هم دنبال این نباش جلو اونا ازت عذرخواهی کنه چون اشتباه اصلی مال خودت بوده و هم اینکه باعث میشه بیشتر ماجرا تو ذهن دیگران پررنگ بشه 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
من از شوهرم جلوی اونا عذرخواهی کردم و اشتباهمو پذیرفتم

به نظرم دیگه ماجرا رو ادامه نده 

شما هم میتونستی اونجا به شوهرت بگی عزیزم باید خونه درمورد این موضوع صحبت کنیم 

آخه ازمن و زندگیم نمیدونید ک ۸ماه تمااااام با استرس باشیو و فقط فکر این باشی ک یجوری پولو جور کنی بز ...

خب چرا شوهرتون ندونه یه اونجا پولی لازمه باید بزاره سرجاش؟! اگر در جریان میبود لازم نبود شما استرس شو بکشی . بعد که پولو گذاشتید هم میگفتید . شوهرتون خیلی دیگه ناراحت شده نتونسته کنترل کنه هر چند که بهتر بود اینطور نمیکردن به هر حال شما هم کار خودتون رو کمتر از کار ایشون ندونید

چقدر درگیر جاری هستی یکم درگیر بی اعتمادی همسرت به خودت باش چون بهش دروغ گفتی، کارتشو گفتی گم شده که شما قایم کردی انگار دزدیده بودی، پولشو معلوم نیست چی کار کردی و بار چندمت بوده. حواست به زندگی 2نفرتون باشه اون مهمتره که باعذرخواهی شما درست نمیشه اعتماد رفته ها...

چقدر درگیر جاری هستی یکم درگیر بی اعتمادی همسرت به خودت باش چون بهش دروغ گفتی، کارتشو گفتی گم شده که ...

اینگه شما میگی تهمته

تو زندگی من نیستی. قضاوت نکن

من وقتی براش توضیح دادم متوجه شد چرا اینکارو کردم 

خودش عذرخواهی کرد

ما بین خودمون حلش کردیم

مشکل من جاریمه 

خودش هزارو یک عیب داره 

من همه جوره ازش سرم 

ولی خب پیشش خورد شدم 

هرچند شوهرم هزاااربرابر جبران میکنه برام ولی اون یادش نمیره وهمیشع میخاد بکوبه 

اینگه شما میگی تهمته تو زندگی من نیستی. قضاوت نکن من وقتی براش توضیح دادم متوجه شد چرا اینکا ...

چرا جو میدی تهمت چیه ما متناسب چیزهایی که گفتی نظرمونو میگیم دیگه نمیشه چیزی که دوست داری بشنوی چیزی که هرکس از حرفات درک میکنه نظر میده