2733
2734
عنوان

دوستم زشته

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 30 پست
همه ی ادما زیبایی های خودشون دارن  و ملاک زیبایی برا هر کس متفاوته

ولی متاسفانه ملاک زیبایی چن ساله شده بینی کوپیک لب پروتز ابروها پهن چشا کشیده و موی صاف و اگه غیر اینی زشت ب حساب میای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میخوایین من عکس دوستمو بذارم 🗿

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

اپلود نمیشه هر کار می کنم 

الهی خدا  آنقدر بهت چیزای خوب بده که نفهمی از کجا اومده پر از خیر و برکت رزق و روزی 😘😘 کارم اینه هرکس امضامو دید حالش خوب بشه اگه دوست داری یک صلوات هم بفرست برای مهدی موعود

لینک بذار

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
شات بگیر ازش بعد بزار

عین کارو کردم نشد

الهی خدا  آنقدر بهت چیزای خوب بده که نفهمی از کجا اومده پر از خیر و برکت رزق و روزی 😘😘 کارم اینه هرکس امضامو دید حالش خوب بشه اگه دوست داری یک صلوات هم بفرست برای مهدی موعود
2706