2752
2734

از چند تا همکلاسیها و هم دانشگاهیام خبر دارم. اما بغل دستی مدرسه نه. بغل دستی دانشگاه با اینکه دو تامون تو ی شهر دیگه درس خوندیم خونه هامون نزدیک همه و اینکه بچه هامون تو ی مجتمع آموزشی میرن مدرسه🙂

مگه خوشبختی به ازدواج و زاییدنه؟

نه ازدواج و زاییدن جزء مراحل تکامله

اونا الان از زندگی خودشون می‌نالند پس احساس خوشبختی نمیکنن 

کسی که مجرده و راحته زندگیشو میکنه راضیه ولی اونیکه مجرده و دنباله ازدواج ِ پس احساس نیاز میکنه و از شرایطش راضی نیست 

کسی که ازدواج کرده و بچه نداشتن رو انتخاب کرده از موقعیتش لذت میبره ولی کسی که ازدواج کرده و بچه نداره دربدر این مطب و اون کلینیکِ ناباروریِ پس احساس خوشبختی نمیکنه 

اونا از موقعیتی که درش قرار گرفتن ناراضین و دنبال راهکار و تغییر شرایط 

من از موقعیتی که درش قرار گرفتم راضیم و دنبال پیشرفت

👎افتااااد

یاد بگیر درست حرف بزنی و ابهامات ذهنت رو درست بپرسی 

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی خوب گفتی

حقیقا موندم چرا ما انقد دچار عقب افتادگی فکری هستیم 

تفکری که تو کشورهای غربی دهه ها مد بوده کارکرد و امتحان شو پس داده ، شکست خورده تو همون غرب از مد افتاده اینجا تازه باب شده 🙄😬

با این فمینیست بازی سرنوشت و عمرِ یه عده دختر جوان رو به فنا میدن ، موقعی طرف متوجه میشه که دیگه از اون مرحله عبور کرده و نمیتونه جبران کنه، دختری که دوران جوانی و طراوت رو صرفا صرف درس و کارو و پسر بازی بشه و موقعی که به ۴۰ برسه بفهمه دلش خانواده مستقل میخواد بچه و نسل میخواد پارتنر دائم و قانونی میخواد آرامش و عشق میخواد ، چکار کنه ؟

کدوم مردی میاد دخترای ۲۰ - ۳۰ ساله رو که طراوت و باروری دارن ول کنه بیاد دختر سن بالا بگیره؟ 

دختری که به ۵۰ برسه به ۶۰ برسه با تنهایهاش چه کنه با نیاز به همدم نیاز به کمک نیاز به همراه سالمندی چه کنه ؟ 

من اگر حرفی میزنم مثل بعضی ها از سر معده نیست به پشتوانه ۱۵ سال درس و کار و آمار میگم ، اینا توهم نیست واقعیت کف جامعه س 

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
2731