2733
2734

مشکل یائسگی زودرس حل نمیشه فقط به تعویق میفته 

شما تعدادی تخمک برات ذخیره میشه درطول بارداری و شیر دهی و حدود یک الی سه سال دیرتر یائسه میشی،

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

یکی از اقوام ما بود . چند سال نازایی داشت و نزدیک ۳۰ سالش بود و می گفت داره یائسه میشه و فقط با آمپول پریود میشد . خداوند خواست و بهش یک بچه داد دیگه پریودش منظم شد و  الان اون بچه ۱۵ سالشه و خانم هنوز یائسه نشده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی از اقوام ما بود . چند سال نازایی داشت و نزدیک ۳۰ سالش بود و می گفت داره یائسه میشه و فقط با آمپو ...

من کلا تنبلی تخمدان داشتم و دارم سر در دوممیم که کاملا منطقی شده بود تا سومی رو باردارشدن و سقط کردم بعد از سقط دوباره بدنم ریخت بهم

من کلا تنبلی تخمدان داشتم و دارم سر در دوممیم که کاملا منطقی شده بود تا سومی رو باردارشدن و سقط کردم ...

به نظرم با یک دکتر دیگه مشورت کن و درمانت را ادامه بده ولی این را می دونم که سقط عمدی آسیب زیادی به بدن مادر میزنه حتی یک قابله قدیمی هم می گفت هفت تا زایمان بهتر از یک دونه سقط هست .

[QUOTE=338618209]به نطرت کار درستیه که باردار بشم اخه گفت حل میشه[/QUOTEجوری که میگن انگار حاملگی بدن رو یه ری استارت می کنه.

من زنداییم چند سال تو سینه ش چند تا کیست بود و با دارو برطرف نمی‌شد نا خواسته حامله شد و به خاطر حاملگی کل کیست ها از بین رفتن.

البته بچه خود به خود سقط شد ولی همون سه ماه حاملگی کیست ها رو از بین برد

چه جور با یائسگی زودرس باردار بشی؟

من دارم حتی پریود هم با دارو میشم

آدم وقتی یائسه میشه دیگه تخمک نداره

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁
به نطرت کار درستیه که باردار بشم اخه گفت حل میشه

اگه بچه میخوای باردار شو اما لینکه باردار بشی و مشکل یائسگیت کلا حل بشه درکار نیست فقط چندسال به تعویق میفته مقالات و مدارک علمیش هم موجوده 

ذخیره تخمک موقع تولدت تعیین شده تخمک جدید تشکیل نمیشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
این چیه

هورمونی هست که زمان یائسگی میره بالا 

اگه کسی یائسه باشه نمیتونه باردار شه مگر با تخمک اهدایی و آی وی اف 

من خودم این مسیر رو رفتم نمیدونم دکتر شما بر چه اساسی این حرف رو زده 

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁
2706