2733
2734
عنوان

پشیمونم قرار بود تموم بشه همچی....

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 46 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببخشید من در شک ازدواج با یک نظامی ام اشکالی نداره اگه علت اختلافتون رو بپرسم؟ 

شکاک 

تابع دستور وخانواده

مرد سالار 

هیچ پول وخرجی بهم نمیده 

همیشه گوشیمو چک‌میکنه 

دست به زن داره که یکبار بخاطر اینکه آهنگ گذاشتم اومد محکم سیلی زد 

احترام ارزش قائل نیست 

مجبورم کرد با همه قطع رابطه کنم نمیزاشت هم با خانوادم ارتباط داشته باشم

عزیزم حسابشو مسدود میکنن وکیل بگیر حتما خودت تنها نمیتونی نفقه هم دقیقا از روزی ک رفتی بت تعلق میگ ...

اتفاقاً وکیل دارم اونم خانوم قاضی هست(نه شهرمون) 

این یکساله پس چرا هیچ کاری برام نکرد

ببخشید من در شک ازدواج با یک نظامی ام اشکالی نداره اگه علت اختلافتون رو بپرسم؟ 

البته اینو بدون همه مثل هم نیستن

دوست منم با یه سپاهی ازدواج کرد 

ولی ماشاالله آنقدر زندگیشون خوبه شوهرش مثل چی میپرستتش و خیلی بهش احترام می‌زاره

من شانسم تر زده

امکان نداره حقوق بگیر باشه و نتونی قسمتی از حقوقش زو توقیف کنی اصلا اصلا هم ربطی به سپاهی بودن نداره یا وکیلی ک گرفتی زیاد پیگیر نیست یا هم چیز دیگه ای... با چتد تا وکیل دیگه صحبت بکن مشاوره بگیر داخل شهرتون 

والا ما یکی بوو تو عقد میخواس جدا شه تقصیر دختره بود همه اینا رو داشت میگرف از پسره

😔😔💔💔💔

حتی طلاهامو ازم گرفتن من هیچی ندارم 

بقران اگر تقصیر من بود من با همه سازش رقصیدم خودش فاسد بود هرروز میگفت زن دوم میخوام تا اینکه پدر و مادرش بهش زنگ زدن بهش گفتن برات زن پیدا کردیم بعد تا چند روز با دختره تصویری حرف زد من توی اون روزا مردم وزنده شدم تا روز آخر خواستم خودکشی کنم  یعنی قشنگ روی سکوی بالکن بودم از طبقه سوم خواستم خودمو بندازم پایین ولی مادرم اومد جلو چشمم مامانم باردار بود اون موقع دلم برای مادرم سوخت گفتم چه حالی میشه بعد از من

امکان نداره حقوق بگیر باشه و نتونی قسمتی از حقوقش زو توقیف کنی اصلا اصلا هم ربطی به سپاهی بودن نداره ...

بخدا که خیلی پیگیریم ما رفتیم شورا گفتن چون نظامی هست حقوقش قطع نمیشه بعد نفقه هم همون موقعه که واریز میشه براش انتقالش میده نم چیکارش می‌کنه 

هعی خدا 

بنظرت اگر با ۲۰۰میلیون قبول میکردم بهتر نبود

بعد واریز مستقیم انتقال میده همون موقعه اجازه نمیده کسر بشه  بعد حقوقش قطع نمیشه چون برا دولت ...

چرا عزیزم اگه یکم بعنوان مثال براش حقوق بریزن.یک سوم مهریه شما کم میشه مابقی رو میریزن

برای شما هم تا سوم چهارم ماه میریزن.مستقیم به شماره حسابت

اصلا هم نیازی نیست دادگاه یا دادگستری بری بگیری.مستقیم میاد حسابت

چرا عزیزم اگه یکم بعنوان مثال براش حقوق بریزن.یک سوم مهریه شما کم میشه مابقی رو میریزن برای شما هم ...

پس چرا الان دوسال هیچی نیومده حسابم 

بخدا خسته شدم از کلاس درس منو میکشوونن بیا امضا بزن وهمون اش وهمون کاسه

2706