2733
2734
عنوان

خواهرم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 22 پست

ریمل منو یکی یبار بزنه دیگه میدم به خودش یا میندازمش دور، مثل این میمونه مسواک ادمو یکی بیاد یبار بزنه بره. 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته من فکر میکنم فقط خودت مقصر هستی ، چون ما هستیم که باید حد و حدود رو تو زندگیمون مشخص کنیم! وقتی تو نمیتونی به خواهر و هم خون خودت بفهمونی چی دوست داری و چی دوست نداری پس فردا چطور میخوای حد و مرز زندگی زناشویی و بقیه روابطتت رو برای بقیه مشخص کنی؟! اونجا هم میخوای هر روز تاپیک بزنی و بد گویی کنی؟! در حالیکه باید رو خودت کار کنی و بتونی قاطعانه با بقیه صحبت کنی و حقت رو بگیری !

از همین الان شروع کن و رو خواهرت تمرین کن و با مظلوم بودنه بیش از حدت از آدما هیولا نساز.

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot
2731

اینقدر بدم میاد از این خانومایی ک ی هزاری برا خودشون خرج نمیکنن مخصوصا اگه شاغلن

بابا وقتی داری برا کی میخوای نگهشون داری پولاتو

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
اینقدر بدم میاد از این خانومایی ک ی هزاری برا خودشون خرج نمیکنن مخصوصا اگه شاغلن بابا وقتی داری برا ...

طلا میخره ، البته اونم پس انداز میکنه برای سر سال که خونشو عوض میکنه میفروشه