2752
2734
عنوان

معجزه ی امام رضا برای من

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 38 پست
خوش بحالت امام رضا فقط حاجت کسایی رو میده که میرن حرمش کمک ما از راه دور نمیکنه 😞💔 خسته شدم بخدا ...

صلوات خاصه شرچ کن اگه بلد نیستی از دور با نعرفت و حضور قلب بفرست 

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه رفتی من دعا کنی یادت نره اسم زینب رو ؟ به شدت مریضم هزار تا درد دارم   شوهرم همش فکر ...

دعا کن بعد کنکورم برم😭امیدوارم خدا بهت کمک کنه عزیزم از ته قلبت امام رضارو صدا کن من به نیروی التماس قلب ایمان دارم💗

ابجی منم دعا میکنی  دعا کن برای ازدواجم دعا کن کنکور اون چیزی که میخوام بشه🥺

یدونه تاپیک بخت دارم این ماه زردم پیدا کن بخونش

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

منم هر وقت که رفتم با هزار غم و غصه رفتم و گرفتاری قربونش برم دست پر بدرقه ام کرده! الان مدتهاست که مشکلی دارم که هیچ جوره نمیتونم حلش کنم...دلم فقط زیارت میخواد میدونم که برم به من نه نمیگه آقا جانم ولی شرایطش جور نمیشه!

میشه رفتی من دعا کنی یادت نره اسم زینب رو ؟ به شدت مریضم هزار تا درد دارم   شوهرم همش ...

من که نیستم ولی دعات میکنم عزبزم

برای محبت خودت و شوهرت بعد از یکی از نمازهای واحبت 11 بار سوره مزمل بخون تا 11 روز

برای باردار شدنت استغفار خاصی هست سرچ کن اینجا یکی تتاپیک زده بود 5 سال پیش همه نتیجه گرفتن

چرا از دور به امام حسین متوسل نمیشی؟ 

اگر کسی تاپیک زد کربلا بود برو حتما برات دعا کنه

بسگار تگت کنن

منم برات صلدات میفرستم

خسته شدم میدونم جوابمو نمیده چقدر التماس کنم  چطوره؟

سرچ کن

عزیزم شرمنده میگم اگر قلب کسیو شکستی اول رضایت اونو بدست بیار ان شالله حاجتت روا میشه

تجربه شخصیم هست

[QUOTE=338614906]منم هر وقت که رفتم با هزار غم و غصه رفتم و گرفتاری قربونش برم دست پر بدرقه ام کرده! الان مدتهاست که ...[/QUOT

کاش صدای منم می‌شنید😭😞

اما من دورم اخه بین اون همه شلوغی مگه منو یادشده😭💔

2706