2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه ساقی نیست نظرت راجبش چیه چطور آدمی میتونه باشه 

والا از رو گوشی نمیشه شخصیت کسی رو. تشخیص داد

اما احتمالا آدم ساده ایه ک خوشش از فضای مجازی نمیاد

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

شاید گوشی داره اما با توجه ب کارش استفاده میکنه یعنی گوشی دکمه ای براش راحته اما گوشی لمسی هم در کنارش داره من این مدلی دیدم ک میگم

پیج اینستام @aisan.2018 لباس وارداتی میفروشم اگه دوس داشتی فالو کن😉

عالیههه

خیلی خوبه دمش گرم

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

فیلمشه  ننه من غریبم بازی در میاره مطمعن باش یه گوشی باکلاس داره با دو تا سیم‌کارت اضافی

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

از فضای مجازی و اینا خوشش نمیاد شاید، منم دلم میخواد گوشی دکمه ای داشته باشم ولی خب شرایط ایجاب میکنه برای تبادل اطلاعات هوشمند داشته باشم، میتونه هم دلیلش این باشه که گوشی دکمه ایش فقط واسه بیرونه، خونه از اونا داره

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2706