2733
2734

تو به خوشمزگی توت فرنگی 😋به جذابی گل کمیاب وسط مردابی 🫶🏻به زیبایی اون برف اول سالی که همه براش شوق دارن😻

مهم نیست چه شکلی ای تا الان چه دستاوردایی داشتی تو کمیابی چون فقط یکی از تو هست تو کل دنیا✨

🧚🏻‍♀️🪸🪷🪺🧞‍♂️🧘🏼‍♀️🌱👄💄👰‍♀️👠💍🦄🦋🪼🐳🪽🪴🐚🍒🍑🥝🍟🍕🍰🎂🍫🥜🎨🏝️🧸🩵🇱🇷

بچه ها واقعا آدم درست باعث میشه فقط و فقط رشد کنید خوشحال باشید و از زندگی لذت ببرید،اون آدمی که مدام به خاطرش ناراحت افسرده و عصبی هستید رها کنید هیچکس به اندازه‌ خودتون اهمیت نداره.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

غنچه ی گل خرزهره بودن خوبه یا بد خخخخ

🥀 تو غنچه این گلی سرت انداختی پایین واسه همین نمیبینی که چقد خوبی

🥀 تو غنچه این گلی سرت انداختی پایین واسه همین نمیبینی که چقد خوبی

میدونی دنیا رو چی به آشوب کشونده ؟  اینکه ما فقط گلای قشنگ رو به رسمیت شناختیم ....هیچکی قابلیت های کرکس رو ندید... گل خرزهره هم گلی بود واسه خودش ... چشم ها ش رو هیچکی نشُسته بود .

میدونی دنیا رو چی به آشوب کشونده ؟  اینکه ما فقط گلای قشنگ رو به رسمیت شناختیم ....هیچک ...

چه قشنگ گفتی موافقم

ممنونم عزیزم تاپیکت حس فوق العاده ای داشت❤️ بهترین ها سهم قلب مهربونت بشه گلم

دورمون پر از نق زدن انرژی منفی مقایسه شده 

و حتی یه جمله خوب ممکنه نشنویم طول روز 

مرسی از خودت انرژی مثبتم🪴❤️ 

2706