2733
2734
عنوان

مامان های کلاس اول ۱۴۰۳

| مشاهده متن کامل بحث + 3384 بازدید | 219 پست
امسال باید بره پیش دو نه کلاس اول  دختر منم ابان ۹۷ هست رفتم پرسیدم گفتن باید بیاد پیش دو  ...

بچه شما آبان نیمه دوم هست

بچه اسی نیمه اول همین امسال باید بره اول

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا اگه دخترتون خیلی دوست داره بره مدرسه،پیش دو ثبت نامش کن.پیش دبستانی هم مثل مدرسه است دیگه.

تونستی با مشاور تحصیلی هم مشورت کن ببین چی میگه.من قبل از رسیدم پسرم به سن مدرسه با چند مشاور و حتی معلم مشورت کرده بودم که همگی طبق تجربیاتشون بهم گفتند بهتره بچه های شهریوری یکسال دیرتر برند مدرسه.کاملا مصمم بودم.نمیدونم چی شد تحت تاثیر حرفه‌ای مدیر قرار گرفتم و این اشتباه رو کردم

برای ثبت نام کتاب هم وقتی مدرسه ثبت نام کنید خود مدرسه اسم بچه رو در سامانه ی سیدا که مربوط به آموزش و پرورش هست ثبت میکنه. وقتی که ثبت شد میتونید کتاب تهیه کنید.البته پسر من غیر انتفاعی میره و اطلاعی از روند مدارس دولتی ندارم

حالا اگه دخترتون خیلی دوست داره بره مدرسه،پیش دو ثبت نامش کن.پیش دبستانی هم مثل مدرسه است دیگه. تون ...

اره عزیزم شهریور ماهیا از همه بچه ها کوچکتر میشن یعنی دقیقا یک سال دقیقا کوچکتر از بچه های مهر ماهی کلاس خیلی تو یادگیری تاثیر داره

دختر من امسال کلاس اول بود و پیش رو رفته بود ولی مدرسشون تابستون یه دوره ای گذاشته بود به صورت فشرده برای اون بچه هایی که اصلا پیش نرفتن.  شهریور رو کلاس گذاشت.  تا برای مهر حداقل کمی آمادگی پیدا کنن. 

حالا برو بپرس ببین سمت شما هم اینطوری نیست

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

من پارسال همون اولای اردیبهشت برای پسرم رفتم دنبال مدرسه ،،،، چون مدارس خوب رو باید زود رفت برای ثبت نام و .‌‌‌،،،،، تازه یه جا که رفتم برای ثبت نام همون اول اردیبهشت گفت جا نداریم پر شده و ....،،،، اگه مدرسه خوب میخوای باید زود بری

اره باید همین کارو بکنم ...چقد زود بزرگ شد دخترم...حسرت روزایی ک بداخلاق بودم باهاشو میخورم چرا انقق ...

حالا اینا که ربطی به مدرسه رفتنش نداره مگه قراره بره دانشگاه راه دور هنوزم میتونی هر طور میخوای رفتار کنی😅اینقدر به خودت وابستش نکن سختش میشه خودش

اَلحَمدُاللهِ الَّذی جَعَلَنا مِنَ المُتِمَسِّکِینَ بِوِلایَهِ امیرِالمومِنین عَلی بنِ اَبی طالِب و اَولادِه

منم میخواستم وسرمو نفرستم خیلی پرسیدن از معلما گفتن بفرست گفتن نفرستی یه ترک تحصیل میخوره تو پروندش 

پس حتما ببر اسمشو بنویس بعضی از مهدا هم تابستونا کلاس دارن بنویسش  

به حکمتش دل بسپار(خدا)
2706