2752
2734
عنوان

صبح جوگیر شدم پاشدم ورزش کردم الان خوابم نمیاد چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 54 پست
یه ماه دیگه مگه پایانی نداری؟ بشین میان ترم و پاین ترمو بخون بچه 

عزیزم دانشجوام

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

من خوابم   میاد و پریودم   ولی باید نقاشی  مدرسه بچه هامو تکمیل کنم    صبحانه براشون پاستا   درست کنم   سفارش دادن.فرم هاشونو   اتو بزنم😭😭😭😭کی   چندقلو   دوس داشت؟؟  بیاد   کمکم

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا حالم خوب نیست استرس دارم از دیروز میترسم آبروم درخطره دعام کن

نمیدونم چرا حس کردم که هیچ مشکلی برات پیش نمیاد فقط استرس زیادداری

چشم حتما

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
فضای مجازی برای همچون مواقعی هست . 

هیچ کسی روندارم جز نی نی سایت😂

من خوابم   میاد و پریودم   ولی باید نقاشی  مدرسه بچه هامو تکمیل کنم    صبحا ...

چند قلو ندارم ولی همین یه بچه مدرسه ای لوس نمیکنم . نه نقاشی میکشم نه صبحانه سفارشی . 😄

من خوابم   میاد و پریودم   ولی باید نقاشی  مدرسه بچه هامو تکمیل کنم    صبحا ...

واای من چندقلو دوس دارم

خداحفظشون کنه

خداقطعا تلاش هاتونو میبینه مامان مهربووون😍

منم پاستا میخوواام

نمیدونم چرا حس کردم که هیچ مشکلی برات پیش نمیاد فقط استرس زیادداری چشم حتما

اره خیلی استرس دارم چون یه خانواده خیلی تعصبی دارم بعد تو فامیلم آبرومون میره بیشتر به خاطر مادرم ناراحتم یه زن پاک ومودب

یا امام رضا کمکم کن

لطفا لایک نکنید
نه آخه بحث خواب نیست نمیدونم تایممو چیکارکتم بگذره بیدارشدم نماز خوندمم وبعدم ورزش😬

قران بخون درس بخون برو بدو

خواب صبح خیلیا میرن ولی من اصلا

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
میدونم . مگه دانشجو ها پایانی ندارن ؟ 😄 یه ۶ ۷ سالی درگیر این پایانی بودم مگر اینکه قانون عوض شده ب ...

آهاان😂آخه الان دبیرستانیا پایانی دارن همون امتحان آخر ترم اگه منظورتونه حالشوندارم😂

شوخی کردم 😘😂

اره خیلی استرس دارم چون یه خانواده خیلی تعصبی دارم بعد تو فامیلم آبرومون میره بیشتر به خاطر مادرم نا ...

امام رضاکمکت کنه هیچی نمیشه استرس مشکلاتو حل نمیکنه با خیال راحت به دست خدابسپر یجوری رقم میخوره که به نفعت باشه🤍

2706