2752
2734
عنوان

شوهرم قدرت نه گفتن به هیچ کس رو نداره به جززززز منننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 19 پست
مهرطلبه  ادمای مهرطلب تشنه تایید و تمجید دائمی  بقیه هستن برای همین هرگز نه نمیگن

خودشم میدونه همه اینا رو. اما خب چه فایده. خسته شدیم بخدا. خودمم اینقدر مامانم حلقه به گوش کرده و تا خلاف میلش رفتار کنی غربت بازی درمیاره که اینجور شدم

دیشب تو راه یه جای دیگه بودیم زنگ زدن عمت فوت شده بیا. چنان ما رو هول کرد مهلت نداد دو دقه وایمسیم ت ...

خوب کار مامان خودتم باید میگفتین نه !!!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب کار مامان خودتم باید میگفتین نه !!!!

خب همین. من نمیگفتم بگیم آره. این آدم فرصت نداد من تصمیم بگیرم. ماشینو روشن کرد روند. اصلا یه شرایطی درست کرد که نگو. حالا مرگ دست خداست.میترسید یه دقه دیر برسه مامان جونش ناراحت شه. من میگم واسه مامانمم نه باید میگفیتم همونم بیشتر اعصابمو خرد. 

دیشب تو راه یه جای دیگه بودیم زنگ زدن عمت فوت شده بیا. چنان ما رو هول کرد مهلت نداد دو دقه وایمسیم ت ...

اووووف

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
2731