2733
2734
عنوان

پیام به خواستگارم (👀اسکرینشات)

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 37 پست

به نظر من نمیخواد . روش نشده برای بار دوم مستقیم بگه . وقتی مادرش زنگ زده نتیجه رو گفته حرف خود پسرش هم بوده دیگه . اگه الان چیزه دیگه ای میگفت متهم به بیشعوری میشد که دل شکسته و فکر کرده  کیه و ... 

نه نمیخواد ‌ استوری رو هم از روی ادب و بحث فالوئینگ داره لایک میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

براساس واقعیتی ک باید بپذیری نباید کاچه کاچه رفتار و بچه بچه بهش از طریق چت اون حرفای بی ربط و میزدی اون سریع تو ذهنش ایجاد شده ک وای این معلومه میخواد خودشو هر چی زودتر ب من بند کنه و برا شوهر دلش غش و ضعف رفته چون گفتی خوش بحال زن ایندتون اصلا هیچکدوم از حرفات ب کنار با همین یک تیکه هزارتا برداشت کرده و خیلی شیک و مجلسی و محترمانه داره میگ خدانگهدار شاید در گور زمان بتونی خودتو ب یکی بند کنی ولی اون یک نفر من نیستم 😑🤦‍♀️ یعنی زرشششششک هعی چی بگم بخدا مغزم سوت کشید😐

پس داره راجبت فکرمیکنه سعی کن قشنگ ترین عکساتو توکلوز استوری کنی ببینه واینکه چیزی درمورد شکست عشق ...

این اصلا عاقلانه نیس بچه گانس اگ اینجوری بود ک تا الان یک مجرد هم تو ایران وجود نمی‌داشت ک

این حرفی ک میگم خطاب ب تو نیس ها  استارتر عزیز  کلی هستش دوستان خوااااهش میکنم برا خودتون ارزش قائل شید حتی اگ با بند کردن هم شوهر کنید تو زندگی بی ارزشید خودش هم با رفتارایی ک میکنه و همچنین رفتارهایی ک خانوادش باهاتون میکنن ک خیلی از زندگی با اون نا امید و خسته بشید و با پای خودتون برید از زندگیش برید حتی اگ هم موندیم روتون هوو میارن و خونه جدا می‌برند و دگ هم پاشو تو خونه ای ک حالا با بچه یا بی بچههستین نمی‌ذارن و همیشه پیش دومی میمونن  ک دوحالت بیشتر نداره یا تحمل میکنید و میمونین یا جدا میشین وبا حال خیلی افسرده و نا امیدی ب زندگیه تنهایی ادامه میدین و عذاب میکشین و خودتون و پیر میکنید  پس بهتره ک یکی ک خودش با پای خودش بیاد سمتت ن خودش اول شروع کننده احساس و شروع رابطه البته همون روز اول خانواده دو طرف کاملا آگاه بشن و رضایت کامل هم داشته باشن رفت و آمد هم شروع کنند و سعی کنید حین رابطه اصلا دل نبندید و همش تو دلتون ۹۹ درصد احتمال نشدن و بهم خوردن رابطه رو بدید چون جدی هستش و برای شناخت هستش اگر بعد دوماه و بیشتر هم نباشه و طول نکشه پسر و خانوادش پیشنهاد عقد دادند بدونید ک شمارو واقعا دوس دارن و برای همسری و یک عمر زندگی میخوان و وقتی شد رفتین زیر یک سقف باهاتون مثل ملکه رفتار بشه حالا با این همه حرف زدن من کدوم گزینه بهتره اولی یا دومی؟؟؟؟ انتخاب با خودتونه🤷‍♀️ من تحمیل نمیکنم و نصیحت هم نبود در حد آگاهی بود همین