2752
2734
عنوان

یعنی الانه ک خودم رو بگیرم بزنممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 70 پست
اره

با اجازه ت چون گفتی اشکال نداره فحش بدم میخام بهت بگم خاک بر سرت که برای اون عجوزه خرید کردی و دستای زحمت کش مادرتو ندیدی ... خاااااک 

مامانت پول و به تو داده بعد رفتی واسه ننه ی شوهرت خرید کردی؟؟؟ اون چه رویی داشته قبول کرده ... بایدم نخوابی

برای مادر شوهرش خرید کرده عذاب وجدان داره چرا نیازهای خودش رو نخریده پولی که با زحمت مادر بوده رو ای ...

کاش یکی تون بود بغلش میکردم گریه میکردم

دلم پره

خیلی اذیتم

همش تقصیر شوهرم

برای رسیدن به خواسته ها باید اونا رو تبدیل به هدف کنیم🤞🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

با اجازه ت چون گفتی اشکال نداره فحش بدم میخام بهت بگم خاک بر سرت که برای اون عجوزه خرید کردی و دستای ...

خاک تو سرم واقعااااا

کاش خدا ورم داره منووووو

خیلی گاوم

میدونم

مادر بدبختم

با اجازه ت چون گفتی اشکال نداره فحش بدم میخام بهت بگم خاک بر سرت که برای اون عجوزه خرید کردی و دستای ...

آخه این چه حرفیه میزنی می‌دونی الان چقد ناراحته وتواینجوری حالش رو بدترمی کنی خواهرمن

بابا گریه چرا پول میاد و میره از شوهرت تا قرون اخرش بگیر بگو مادرت گفت حساب کنم 

د اخه شوهرم آدم نیست

پول از من میگیرههههه

کاش یکی تون بود بغلش میکردم گریه میکردم دلم پره خیلی اذیتم همش تقصیر شوهرم

اسی سنی نداری با غصه کاری درست نمیشه یه کسب و کار خونگی راه بنداز ان شاالله ب درامد برسی چندبرابر این پونصدتومن رو بزنی کارت مامانت جیبت همیشه پر پول باشه

دورازجونت عزیزم ناراحت نباش الهی که تن مادرتون سالم باشه دستش پر پول

مادر بدبخت مریضم

رفت واسه من کارگری

منه کثافت

خدا همچین دختری رو برداره از رو زمین

عیب نداره دیگه کار از کار گذشته

درواقع اون باید برات خرید میکرد چون روز دختر بود

بعدش چطوری روش شده تو براش بخری😐

کم کم پولاتو جمع کن ی ذره ذره بزار کنار

بعدش برو واس مامانت ی چیزی بخر که نیازشه درحد همون ۳۰۰ ۴۰۰ هم اوکیه

یواشکی ازش بردار با دعوا بگیر ازش 

فقط دوست دارم یکی باشه بغلش کنم گریه کنم

انقدر دستم خالیه

شوهرم گفت با مادرم برو

اون مادرش پولام رو خرج کرد

اسی سنی نداری با غصه کاری درست نمیشه یه کسب و کار خونگی راه بنداز ان شاالله ب درامد برسی چندبرابر ای ...

باورت میشه دارم گریه میکنم؟

بیشتر از دست شوهرم ناراحتم ک مجبورم کرد با مادرش برم

عیب نداره دیگه کار از کار گذشته درواقع اون باید برات خرید میکرد چون روز دختر بود بعدش چطوری روش شد ...

چی میگی خواهر

الان دوتا لباس داشتم چون باردارم بهم تنکه 

گذاشتم دیوار انقدر مزاحم شدن

واسه همین انقدر حالم بدشد

مادر بدبخت مریضم رفت واسه من کارگری منه کثافت خدا همچین دختری رو برداره از رو زمین

خدا امثال تو دخترای مهربونه وقدرشناس رو زیاد کنه عزیزم این کارامشبت هم بخاطر قلب مهربانت بوده میتونی یه جور دیگه برامامانت جبران کنی مثلابری یه روز همه ی کارخونه روانجام بدی تااونم استراحت کنه یابراش غذادرست کنی مثلاً 

2706