2733
2764

مثلا لیسانس روانشناسی

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو رشته شما رو نمیدونم ولی دوستم تو یه رشته دیگه تحصیل کرده توش و الان تو  یکی از شرکت تاپ های کشور کار میکنه 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

عزیزم استخدامی آموزش و پرورش میتونی شرکت کنی 

مهد کودک ها میتونی مشغول به کار بشی 

و اینکه بعضی از مراکز مشاوره لیسانس روانشناسی رو استخدام میکنن 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
تو رشته شما رو نمیدونم ولی دوستم تو یه رشته دیگه تحصیل کرده توش و الان تو  یکی از شرکت تاپ های ...

چ رشته ای

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
چه رشته ای؟چجوری استخدام شد؟

نرم افزار 

بعد دانشگاه کلاس رفت کار اموزی انجام داد یه مدت تو یه شرکت عادی بود کم کم سطحشو برد بالا 

دانشجوهای پیام نور ارشد رو هم خیلی خوب قبول میشن و پاس میکنن اون رفیقمم حین کار ارشد گرفت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
چ رشته ای

پایین ج دادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان برنامه نویسه؟توچه زمینه ای کارمیکنه؟

اره ، فرانت اند

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی حقوقش چقدره؟؟

نه نپرسیدم ولی خب شرکتای بزرگ تا صد تومنم میدن به کارمندای مهم و تاثیر گذارشون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706