2752
2734
پسری که هی استوری شکست عشقی می‌ذاره رو سمتش بریم یا نه؟ یعنی عاشق یه نفر دیگس یا همینجور الکی می‌ذار ...

وقتی استوری میذاره دریک مورد حتما به اون درد دچاره. بعدشم آدما باهم فرق میکنن هم میتونی بری هم نمیتوتی بری سمتش شاید درس برخورد نکنه 

اقاهستم🚫

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وقتی استوری میذاره دریک مورد حتما به اون درد دچاره. بعدشم آدما باهم فرق میکنن هم میتونی بری هم نمیتو ...

میشه لطف کنید چند کامنت قبل سوال پرسیدم اونم نظرتون رو بگید

یعنی همه کاربرا که آنلاین هستن تو تاپیک نظرشون رو بگن

میگم چ لاشی  ینی این پا داد میرن سراغ نفر بعد؟

نه لاشی نمیشه گفت کلا ذات پسرا مردا همینه مثل شکارچی می‌مونن یا مثل کوهنورد تازمانی که قله رو فتح نکردن تو تلاش هستن تا فتح کنن اما درست زمانی که فتح کنن آسوده خیال میشن بفکر چیزای بزرگتر هستن. وحالا شما فکر کن به قله رو با هلیکوپتر ببرن روش دیگه بالش ارزشی نداره اون قدر مثل قبل که خودش فتح کنه 

اقاهستم🚫
پسری که کات کنه و دوسه باری باهم حرف بزنن ولی در مورد یه چیز دیگه که به رابطه ربط نداره و بعد دوماه ...

همین طوری نمیشه نظردادن حتما جیزی دیگه ام بوده که بعدا رفته بلاک کرده 

اقاهستم🚫
نه لاشی نمیشه گفت کلا ذات پسرا مردا همینه مثل شکارچی می‌مونن یا مثل کوهنورد تازمانی که قله رو فتح نک ...

اگ اینطوری باشه پس حتی اگ تلاش هم بکنه برا رسیدن ب قله بعد رسیدن بازم خسته میشه ؟

ینی میگی بعد ی مدت دلشون زده میشه ؟

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   

ببینید پسرا کلان ذاتشون هست برا انتخاب خودشون ابراز کنند اگر دختری ابراز کرد بنظرشون این دختر هول میاد بهر کسی میتوند ابراز احساسات کنه

خدایا خودت محافظ خوبان باش احتیاج داریم بحضورشان.....
اگ اینطوری باشه پس حتی اگ تلاش هم بکنه برا رسیدن ب قله بعد رسیدن بازم خسته میشه ؟ ینی میگی بعد ی مد ...

اگر تلاش بکنه سختی بکشه براش با ارزش تر میشه . مثل شکارچی ها که نماد کارشون رو قاب میکنن میزنن به دیوار 

اقاهستم🚫
اگر تلاش بکنه سختی بکشه براش با ارزش تر میشه . مثل شکارچی ها که نماد کارشون رو قاب میکنن میزنن به دی ...

ایش

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
ببینید پسرا کلان ذاتشون هست برا انتخاب خودشون ابراز کنند اگر دختری ابراز کرد بنظرشون این دختر هول می ...

بین بستگی به دخترش داره

اگر دختره قبلا هم همچین عادتی داشته باشه پسرا با بی محلی جواب رو رد میکنن ولی اگه دختره رو بشناسن یا اینکه اونام هم نسبت به دختره علاقه داشته باشن چرا که نه خوشحال هم میشن