2752
2734

چند سال بعد طرفو ببینید هم فرار میکنید که باهاش رو برو نشید عاشقیای تو بچه سالی تحت تاثیر هورمون هست و فقد ارزش خاص

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا زیر۳۰سال احساس نوسان داره تازه ۳۵تا۴۰میشه گفت درصد بالایی ثبات داره آدم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731

ولی من تو ۱۶/۱۷ سالگی هرکس اینو بهم می‌گفت قبول نمی‌کردم چون از بچگیه ولی اون بچه واقعا احساساتش درگیر شده الان یه خود اون موقعم میخندما ولی خب درکشو که نداشتم

آقایون دعوت به دوستی ندن
ولی من تو ۱۶/۱۷ سالگی هرکس اینو بهم می‌گفت قبول نمی‌کردم چون از بچگیه ولی اون بچه واقعا احساساتش درگ ...

چیزی نیست که کم سن بتونه درک‌کنه فقط گذر زمان مفهومشو میرسونه چقدر باید یه بچه عاقل باشه حرف بزرگترو تو این زمینه قبول کنه

دقیقا همینه  چند سال پیش با یکی بودم الان یادم میفتع خندم میگیره، تف میکنم هوا برگرده تو صورت ...

وای مرتضی پاشایی رو که نگو😂😂😂😂 طرفو از نزدیک ام ندیده بودم راجب قدم زدن باهم و اینا بود همش آهنگا

آقایون دعوت به دوستی ندن
2706