2733
2734

بخاطر چیه؟هی میگیره هی ول میکنه.به اندازه کف دست،سمت چپ شکمم.سفت میشه حس میکنم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آی ام کاربر قدیمی بارها ترکیده،اما با حساب کاربری جدید🤭

فقط اومدم بگم موقع زایمانت خیلی منو دعا کن ایشالا نی نیت سالم و خوشگل میاد بغلت😍

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این انقباضات رحمه 

دو سه ماه آخر باردرای میاد سراغت 

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    
2731
فقط اومدم بگم موقع زایمانت خیلی منو دعا کن ایشالا نی نیت سالم و خوشگل میاد بغلت😍

باشه،انشاالله🥰🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این انقباضات رحمه  دو سه ماه آخر باردرای میاد سراغت

خب خداروشکر.میترسم برم دسشویی دوباره بگیره😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اکثرا طبیعیه نکران نباش ولی اگر تا فردا شدیدتر شد به دکترت اطلاع بده من از هفته ۲۰تا روز اخر یه نقط ...

من حرکات بچه رو هم همینجا حس میکنم همیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب خداروشکر.میترسم برم دسشویی دوباره بگیره😂

نه فقط کار سنگین زیاد انجام نده 

چیزای سنگین بلند نکن 

اگه طبیعی میخوای زایمان کنی حتما از الان تخت نظر دکتر ورزش انجام بده 

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    
وای خوشبحالت😍🧿 یعنی فقط و فقط یکبار اقدام داشتین؟ یا یکماه منظورته؟  منم ففط یکبار اقدام کرد ...

یک ماه و یک بار.خداروشکر تا اقدام کردیم گرفت.تو موقع درستش باشی میگیره به روز تخمک گذاری دقت کن.نی نیم دخمله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه فقط کار سنگین زیاد انجام نده  چیزای سنگین بلند نکن  اگه طبیعی میخوای زایمان کنی حتما ...

باشه عزیزم مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک ماه و یک بار.خداروشکر تا اقدام کردیم گرفت.تو موقع درستش باشی میگیره به روز تخمک گذاری دقت کن.نی ن ...

ییعنی چی یکماه و یک روز یعنی تو یکماه چند بار اقدام داشتی و بچه دار شدی؟ یا فقط یکبار اقدام داشتی؟