2733
2734
عنوان

حس میکنم یه نفر تو خونم مخفی شده ، دارم سکته میکنم😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 5964 بازدید | 173 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برو اتاق درو قفل کن 

۱۴۰۳/۳/۱۹🖤 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد ...دیوانه من میبینمش !!!🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙۱۴۰۳/۳/۱🙈❤️💬
الان حس میکنی نور کم شده؟  درتو الکی باز کن و ببند واییا همون کنار در ببین چه اتفاقی می افته ک ...

جرعت ندارم اصلاااااا

اره نورش کمتر شد

من و فرزندم👩‍👦 هدف از ایجاد این اکانت فقط تبادل نظر بوده و استفاده از تجربیات دیگران و اینکه بتونم به معناو هدف انسان ها از یکسری رفتار ها از دیدگاه خودم دست پیدا کنم🌺
من اگه بودم ، کل خاندان رو خبر میکردم 

نمیتونمممم

خوابن همه

گفتن نرو من‌خودم اومدم 

الان اگ بگم میشه یه داستانی

خداکنه جیزی نباشه

من و فرزندم👩‍👦 هدف از ایجاد این اکانت فقط تبادل نظر بوده و استفاده از تجربیات دیگران و اینکه بتونم به معناو هدف انسان ها از یکسری رفتار ها از دیدگاه خودم دست پیدا کنم🌺
من نفهمیدم انباری تو واحده یا بیرون ؟    

داخل خونس

کنار بالکن تو اتاق

وای من ترسیدم من جات بودم الان سکته کرده بودم دهنم کج شده بود برو از خونه بیرون لااقل برو پیش همسایه بیدارش کن فکر نکنم ناراحت بشه از کمک کردن بهت 

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2706