2733
2734
عنوان

کسی من ویادشه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2502 بازدید | 105 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من نزدیکتم چه کمکی میتونم برات بکنم 

ممنونم عزیزم هیچی باید فقط خداکمک کنه😔😭😭

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

اسی بنظرم برو خونه پدر مادرت حتی اگ اونا ناراحت میشن حتی اگ شبها نون و پنیر بخوری حتی اگ لباس کهنه ترم بپوشی تاپیکاتو خوندم

ب بچهات رحم کن برو اونجا کار خونگی پیدا کن بچهات با دل خوش بزرگ میشن بهت کمک میکنن دستتو میگیرن نزار بچهات عصبی بشن خواهش میکنم طلاق بگیر 

ممنونم عزیزم هیچی باید فقط خداکمک کنه😔😭😭

میگم بگو .میخوای شوهرموبفرستم باهاش صحبت کنه بی صاحاب نیستی که .

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
اسی بنظرم برو خونه پدر مادرت حتی اگ اونا ناراحت میشن حتی اگ شبها نون و پنیر بخوری حتی اگ لباس کهنه ت ...

شرایطش وندارم الان هم بچه هام لباس کهنه دوست دوم این واون میپوشن پدرومادرم مریض وپیرن هیچ درآمدی ندارن برم اونجاکاری نمیتونم بکنم خواستم طلاق بگیرم نمیدونم چیکارکنم وقتی پشتوانه ای ندارم

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
میگم بگو .میخوای شوهرموبفرستم باهاش صحبت کنه بی صاحاب نیستی که .

این روانیه حرف حالیش نیست

اسی از اون اخلاق گند و اون خونه ۳۰ متریش چی میخای بزار برو خونه بابات نترس هیچی نمیشه 

بخدا من خودم با دعوا بزرگ شدم هنوز کتک خوردنای مامانم تو ذهنمه عصبی شدم ی ادم استرسی شدم 

نزار بچهات مثل من بشن فک نکن داری در حق اونا خوبی میکنی دنیا اینقدر بی رحم نیس کافیه از اونجا بری بیرون نترس هیجی نمیشه 

شارژم یه درصده گوشیم خاموش میشه اومدم ریپ میزنم حرف میزنیم عزیزم

شرایطش وندارم الان هم بچه هام لباس کهنه دوست دوم این واون میپوشن پدرومادرم مریض وپیرن هیچ درآمدی ندا ...

دنبال این نباش کسی برات کاری بکنه الانم ک شوهرت برات کاری نمیکنه پس چرا موندی برو خونه پدرت میدونم سخته برو دسشو ببوس بگو من غلط کردم 

اسی از اون اخلاق گند و اون خونه ۳۰ متریش چی میخای بزار برو خونه بابات نترس هیچی نمیشه  بخدا من ...

ارژم یه درصده گوشیم خاموش میشه اومدم ریپ میزنم حرف میزنیم عزیزم

عزیزم چطور بدون اجازه پدرو مادرت ازدواج کردی؟ بچه بزرگت دختر هستش یا پسر؟

سه سال خواستگارم بود بدون رضایتشان ازدواج کردم راضی نبودن خانوادم😔

2706