2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از روی دوتا پیام ک نمیتونیم نظر بدیم!

فقط این بنظرم اومد که از سرکار اومده ولی شرایط آسایش و آرامش فراهم نیست! بخصوص اون نور چراغ ، البته سن بچه رو نمیدونم اگه نوزاده ک نمیشه کاری کرد اگه بزرگتره تایم خوابش لازمه تنظیم بشه.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

عزیزم حق داری 

اما ولش کن کن جوابشو نده 

اگه درحالت عادی این رفتار رو نداره شاید الان از روی خستگیشه 

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️
وای من اگه اینجوری بگه انقدفحش نیدم جیغ میزنم میترسه ازم .بچه صدا بده تازه اون استرس میگیره ک الان م ...

منم همینطووورم دقیقا🤣🤣🤣🤣🤣

گاهی اوقات خودش میگه یه چیز میخوام بهت بگم وای عصبانی نشو لطفا😂

شماهایی ک میگین جیغ و داد و بیداد میکنید یا بد حرف می‌زنید

واقعا تو شرایطش قرار بگیرید اینکارو میکنید یا فقط تز الکی میدین؟

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️
منم همینطووورم دقیقا🤣🤣🤣🤣🤣 گاهی اوقات خودش میگه یه چیز میخوام بهت بگم وای عصبانی نشو لطفا😂

اره فکرکن‌بچه گریع کنه تو نقصر بشی؟؟

تو کتم نمیره هیچ رقمه😂😂

تا بگه میگم ازتو کوجه ک نیوردمش خودت خواستی حالا یا بل کمک یا تحمل کن این شرایطو ....اصلا من تحمل حرف زور ندارم امپر میچسبونم 

شماهایی ک میگین جیغ و داد و بیداد میکنید یا بد حرف می‌زنید واقعا تو شرایطش قرار بگیرید اینکارو میکن ...

اینجا نمیشه زیاد توضیح داد،توی موقعیت خیلی داغتر میشیم 🤣

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
2706