2733
2734
عنوان

چه چیزش باعث شد عاشقش شی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 46 پست

خندهاش🥲

بعد هفت سال هروقت میبینمش هول میشم دستو پام گم میکنم همراه تپش قلب 

کاش بابام راضیشه و بهم برسیم 🥺

میشه برا رسیدنمون بهم دعاکنین 

واسه‌رسیدن‌منوعشقم‌وخوشبختیمون‌یه‌صلوات‌میگی❤️😘گفتی بگو برات حمد بخونم قشنگم🩵🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه جالب و قشنگ ...🥲👌بگو بهش ولی  ما مجردا رو هم دعا کنید تجربه کنیم معمولی ش و حداقل ،رویایی ...

انشاالله رویاییش نصیبت 😍❤️

چه قشنگ 

ایشالا همه همیشه خوشی و خوشبختی رو تجربه کنن 

من زیاد ظاهر خاصی مد نظرم نبود ولی همیشه به اخلاقیاتی که دوست داشتم مرد آیندم داشته باشه فکر میکردم دقیقا همون اخلاقیات رو داره همسرم با همون جزییاتی که فکر میکردم 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

وای خدایااااا قلبم ذوب شد موقع خوندنش انشاالله عشقتون پایدار باشه و همیشه اتفاقای خوب و عاشقانه براتون بی افته

برای منم دعاکن بتونم عشق واقعی زندگیمو مثل شما ببینم و عروسی کنم انشاالله❤️

پایدار😍

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
مرسی😍🩷خواهر از این شانس ها نداریم آخه 😅🙃

عه نگوووووو 

شانس وجود نداره باور داشته باش ببین چطور میاد سمتت این رویاها 😍

عشقتون پایدار ولی ای کاش حستو بهش بگی 

میدونه دوستش دارم ، ابراز علاقه خیلی میکنم ولی هیچوقت نمیتونم بهش بگم که وقتی دیدمش از ذوق ضربان قلبم رو هزار بوده تا همین دقیقه 

دختری از آهار🦚
وای خدایااااا قلبم ذوب شد موقع خوندنش انشاالله عشقتون پایدار باشه و همیشه اتفاقای خوب و عاشقانه برات ...

انشالله عزیزم ، انشالله فرد مورد نظرت پیدا شه و باهم خوشبخت بشید😍❤️

دختری از آهار🦚
2706