2752
2734

هرکی یه جوره 

من حاضرم با همون بچه پولدار ازدواج کنم ولی با فقیر نه خودم طعم فقیری رو دارم میکشم عقده پول دارم عقده یه لباس درست حسابی عقده تجملات وقتی مثل من سر گشنه سر بالشت گذاشتی میفهمی چقدر پول مهمه من الان پول شارژ گوشیم نمی‌دونم چجوری جور کنم این تموم بشه🙃💔

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نقش اون تمیز که وسط گذاشتی چیه!؟🥲😂

تمیز منظورم از لحاظ باطن بود 

هیز نباشه 

۱۴۰۳/۳/۱۹🖤 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد ...دیوانه من میبینمش !!!🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙۱۴۰۳/۳/۱🙈❤️💬
جدی پول داشتن نباید جزء ملاک ها باشه؟شما بی‌پولی رو تجربه کردین که همچین حرفی میزنین؟ پول خوشبختی ن ...

آره نباید و حرف من ربطی به این نداشت که بی پول باشه طرف من یه مرد کاری و با عرضه و زحمت کش و به یه بچه پولدار ترجیح میدم

خیلیا یه چیزی میگن که یه چیزی گفته باشم😅

آره والا همینه خود من یه وقتایی تحلیل تخصصی مینویسم خیلی وقتام حال ندارم زود تایپ میکنم میرم

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
هرکی یه جوره  من حاضرم با همون بچه پولدار ازدواج کنم ولی با فقیر نه خودم طعم فقیری رو دارم میک ...

سر گرسنه زمین میذاری چون رژیمی 😂😂

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
جدی پول داشتن نباید جزء ملاک ها باشه؟شما بی‌پولی رو تجربه کردین که همچین حرفی میزنین؟ پول خوشبختی ن ...

آره به خدا

مرد پول نداشته باشه و هی بخواد بره سرکار اصلا توان جنسیشم از دست میده

فقط میاد شام میخوره میخوابه با پیژامه چارخونه اس

بابا من میخوام ببینمش دلم وا شه

والا

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
آره نباید و حرف من ربطی به این نداشت که بی پول باشه طرف من یه مرد کاری و با عرضه و زحمت کش و به یه ب ...

من عنوان تاپیکتون رو خوندم 

بله خب مردی که بتونه پول دربیاره خیلی بهتر از بچه پولدار بی عرضست

من خواستگار دارم یه شیلات ماهی دارهو کارش کشاورزیه اما خونش توی شهره  میگفت اگه خرجش کم کنه م ...

کشاورزا 

فصل بهار و تابستون اوج کارشونه 

زمستون خونه میشنن کنار همسر .... در کل اگه درآمدش خوبه 

کیس خوبیه 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
هرکی یه جوره  من حاضرم با همون بچه پولدار ازدواج کنم ولی با فقیر نه خودم طعم فقیری رو دارم میک ...

با فقیر کسی نگفت ازدواج کنی خب هرکسی اولویت بندی خاص خودشو داره  

بی شوخی گفتم عزیزم...💔 به خاطر این گوشی تو دستم گوشوار که 20 سال تو گوشم بود فروختم شما چه میفهمی م ...

من با توجه به امضات گفتم. 

با فقیر کسی نگفت ازدواج کنی خب هرکسی اولویت بندی خاص خودشو داره  

بله 

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥
من خواستگار دارم یه شیلات ماهی دارهو کارش کشاورزیه اما خونش توی شهره  میگفت اگه خرجش از در آم ...

من بی کلاسی ندیدم تو شغلش والا که بهتر از کارمند هست باز خودت میدونی

آره به خدا مرد پول نداشته باشه و هی بخواد بره سرکار اصلا توان جنسیشم از دست میده فقط میاد شام میخو ...

سرکار که باید بره به هرحال😂

ولی خب متاسفانه انقدر شرایط سخت شده که واقعا یه مرد کاری هم نمیتونه به تنهایی از پس یه زندگی بربیاد 

مگه اینکه شغل خیلی خوب با حقوق خیلی بالا داشته باشه 

2706