2752
2734
نمیدونم شما چطوری بودی ولی بهم میگه هیچی توی زندگی خوشحالش نمیکنه  با من همش سرده شاید هفته ای ...

منم همینطورم شایدم شدیدتر حتی افکارخودکشی هم دارم.

بنظرم با ی مشاور مشورت کن.

احتمال اینکه شماهم مثل ایشون افسرده بشی زیادهست وخیلی مسائل دیگه

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
منم همینطورم شایدم شدیدتر حتی افکارخودکشی هم دارم. بنظرم با ی مشاور مشورت کن. احتمال اینکه شماهم م ...

تحت نظر مشاوریم هر دو 

اما انگار خودش نمیخواد خوب بشه 

حتی قبول نمیکنه من کمک کنم 

شما هم با همسرت سردی؟ ☹️ اگه سردی بهش نگو مطمئن باش مثل من قلبش خیلی میشکنه 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تحت نظر مشاوریم هر دو  اما انگار خودش نمیخواد خوب بشه  حتی قبول نمیکنه من کمک کنم  ...

۵۰درصد علت افسردگی من کارای همسرم هست ک باعث تشدید افسردگیم شده.

من چون بچه دارم دوستدارم از این حالت در بیام ولی متاسفانه ادمای بی رحم درک نمیکنن و حالمو بدتر میکنن

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
۵۰درصد علت افسردگی من کارای همسرم هست ک باعث تشدید افسردگیم شده. من چون بچه دارم دوستدارم از این حا ...

ای بابا 

اگه بچه کوچیکه شاید افسردگی بعد زایمانه 

بعضی ها حتی تا چند سال افسردگی بعد زایمانشون میمونه 

شما همراهت یکی باشه بهتر میشی 

نامزد من خودمو بکشمم خوب نمیشه 

انگار فقط خودمو کوچیک میکنم 💔🫠 ما هنوز سر زندگیمون نرفتیم 

دارم شک میکنم به رابطه ام 

به نظرت بمونم یا برم کلا؟ 🥲

ای بابا  اگه بچه کوچیکه شاید افسردگی بعد زایمانه  بعضی ها حتی تا چند سال افسردگی بعد زای ...

ن متاسفانه گذشتم دلیل حال بدم شده و رفتارهای همسرم.وبقول شما همراه خوبی ک درکم کنه و حامی و پشتیبان روحیم باشه ندارم.

فکر نمیکنم بتونی باهمچین ادمی زیر یک سقف بری چون وقتی نیاز داری نمیتونه باهات همراه و همدل باشه و اگر بدون اسیب بهش جدابشی بهتره.

چون قطعا جداشدن از شماهم بهش اسیب میزنه و اگر بتونی طوری ک کمترین اسیب و بهش بزنی جدابشی واست بهتره

ن متاسفانه گذشتم دلیل حال بدم شده و رفتارهای همسرم.وبقول شما همراه خوبی ک درکم کنه و حامی و پشتیبان ...

چقدر زندگی مشترک سخته 

فکر میکردم آسون تر از اینا باشه

همراه و همدل من بود و الانم تا حدودی هست اما سال به سال سرد تر میشه 

شما که تجربت بیشتره میگی سال اول خیلی بهتر از سال های بعدیه؟ 

اخه اگه اینجوریه ازدواج به چه دردی میخوره ☹️

ن متاسفانه گذشتم دلیل حال بدم شده و رفتارهای همسرم.وبقول شما همراه خوبی ک درکم کنه و حامی و پشتیبان ...

جدایی اتفاق بیوفته بیشترین آسیب و من میبینم چون اهمیت من براش خیلی کمتر از اهمیت من برای اونه

چقدر زندگی مشترک سخته  فکر میکردم آسون تر از اینا باشه همراه و همدل من بود و الانم تا حدودی ه ...

زندگی مشترک زمانی خوب و رویاییه ک دوطرف همدیگرو درک کنن و واسه خوشحال و حال خوب هم تلاش کنن .

سال های اول ازدواج سخت تر هست چون هردو هیچ تجربه ای ندارن و هرکی بفکر ب کرسی نشوندن حرف و ایده های خودشه.

اینکه میگی ب مرور سردمیشه بنظرم بهتره صبرکنی و ببینی واسه حال خوبش تلاش میکنه چون سردشدن بی تفاوتی میاره و بی تفاوتی واسه ی خانم خیلی سخت هست.

گذر زمان سردشدن رو ب نفرت تبدیل میکنه

زندگی مشترک زمانی خوب و رویاییه ک دوطرف همدیگرو درک کنن و واسه خوشحال و حال خوب هم تلاش کنن . سال ه ...

حرفت خیلی قشنگ بود ❤️ من فقط نگرانم شرایط زندگی سخت تر بشه و در نتیجه اون افسرده تر 

جدایی اتفاق بیوفته بیشترین آسیب و من میبینم چون اهمیت من براش خیلی کمتر از اهمیت من برای اونه

الان چون تو رابطه ای فکر میکنی خیلی سخته.

جدابشی تازه میفهمی بهترین کارو درحق خودت کردی زندگی با ادم سردو افسرده کار راحتی نیس اون ادم همش از نظر روحی باخودش و مشکلاتش توجنگه همچین ادمی نمیتونه تو رو از نظر روحی حمایت کنه نهایتا بتونه تو رو هم مث خودش افسرده کنه

الان چون تو رابطه ای فکر میکنی خیلی سخته.  جدابشی تازه میفهمی بهترین کارو درحق خودت کردی زندگی ...

اره اینم درسته 🥲 

حرفت خیلی قشنگ بود ❤️ من فقط نگرانم شرایط زندگی سخت تر بشه و در نتیجه اون افسرده تر 

😘

متاسفانه نگرانیت ب جا هست و در نتیجه همین اتفاق میفته وشماهم اسیب میبینی

💔🫠❤️

امیدوارم بهترین ها واستون اتفاق بیفته و خوشبخت باشین

امیدوارم بهترین ها واستون اتفاق بیفته و خوشبخت باشین

همچنین ❤️ امیدوارم همسرت هواتو بیشتر داشته باشه

2706