2733
2734
عنوان

به دادم برسین😭از فکر پارگی کیسه اب خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 67 پست

خدا شفات بده خواهر ،کیسه آب پاره بشه زایمان می‌کنی دیگه از ۲۶هفته به بعد مدار امنیته

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
طبیعیه، منم تا قبلش توهم اینو داشتم که تکون نمیخوره، بعدش توهم پارگی کیسه

اخر چی شد ؟به سلامتی فارغ شدین؟چند هفته؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دست حودم نیست حالم بده دارم جون میدم  ای خدا

تو نی نی سایت باشی همینه. واقعا خوندن مطالب اینجوری حالت و خراب میکنه. برعکس دوستای من تا ۴۰ هفته باردار بودن آخرم خود بیمارستان کیسه آب و پاره کرد  

خدا شفات بده خواهر ،کیسه آب پاره بشه زایمان می‌کنی دیگه از ۲۶هفته به بعد مدار امنیته

دعا میکنی برام اجی؟اخه تو همین نی نی سایت خوندم تو ۳۴ هفته هم بچشون نمونده 

دست خودم نیست واقعا روان بخم ریخته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙

عزیزمممممم آرووم باااششش

جذب نکن

اگع پاره بشه که ننیشه کلی اب ازت میره ولی وقت داری بزی بیمارستان اووووووو من کلی ادم میشناسم تو خونه چیز سنگین بلند کردن ترکیده تا رفتن بیمارستان هیچیشونم نشده

از سال ۹۷ کاربر اینجام گاهی ترکوندنم😫گاهی خودم ترکیدم😆نی نی سایت و بچه های اینجا رو خیلی دوست دارم😘
پارم بشه اتفاقی نمیوفته من با کیسه آب پاره رفتم بیمارستان دخترمم الان کنارم خوابه  خیالت راحت ...

چند هفته پاره شد ؟اخه من ۳۱ تازه تموم شده

هنوز زوده 

میترسم 

هی میگم با خودم دو هفته دیگه بگذره خیالم راحت میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنی برام اجی؟اخه تو همین نی نی سایت خوندم تو ۳۴ هفته هم بچشون نمونده  دست خودم نیست واقع ...

من هفته ۳۵ کیسه ابم پاره شد و امسال میره مدرسه ، نگران نباش سوره انبیا بخون

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
عزیزمممممم آرووم باااششش جذب نکن اگع پاره بشه که ننیشه کلی اب ازت میره ولی وقت داری بزی بیمارستان ...

اره میدوونم پاره هم بسه تا ۲۴ ساعت وقت هست

من نگران اینم چون هفتم کمه پاره بشه و بچه کامل نباسه و نمونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسیه بترکه موقع زایمانه تا یکساعت وقت داری برسی بیمارستان 

من ساعت چهار عصر کیسه آ بم ترکید فکر می کردم همین الان بچه ام خفه میشه شب ساعت  ۲۵دقیقه از ۱۲گذشته بود که دنیا اومد 

تو تاپیکت نوشتم پسرم ۲۱تیره😁

حالت عادیه عزیزم آدم همش استرس داره ، من خودم واژنم عفونت داشت و همش ترشح داشتم تند تند میرفتم دکتر فکر میکردم کیسه ابم سوراخ شده   

اگه کیسه آب سوراخ بشه هی احساس می‌کنی که ی چیزی داره ازت می‌ریزه خب ولی اگه پاره بشه فرض کن تو یه مشنبا فریزر آب پرکردی و یهو میترکونیش همه آب ها یهو می‌ریزه پاره شدن کیسه آب اینطوریه و احساس داغی تو ناحیه واژن میکنی و بعدش دردات شروع میشه

2706