2752
2734
عنوان

خسته از زنذگی

191 بازدید | 26 پست

سلام دوستان میشه بیاید باهم حرف بزنیم. من چند وقت مریضم حالم بد اصلا خسته شدم هزار تا دکتر رفتم خسته ام دیگه دردای مسخره داره کیسه صفرامو و درآوردم پشت معدم درد میکنه دست چپم حالم بد میشه پنیک دارم. هیچکس تشخیص درست نمیده ی دکتر خیلی خوب میخوام داخلی باشه ی چیزی ک واقعا سر دربیاره. من 27سالم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
والا چکاپ قلبم داد میگم سالم 

منم هیچ جام سالم نیست شکر خدا و هر دکتری ام رفتم و هر چکابی دادم مشکلی نبوده. حس میکنم تک تک این مشکلات گره میخوره ب روانم. روان ب....گ..ا رفته م.

اینم باز هیچ راهی نبود براش. گشتم نبود نگرد نیس. هعی..

نمیدونم بخدا سمت چپ دستم قفسه سینم. پشت معدم. نمیدونم ازکجا بگم 

برا معدت دم نوش 

بابونه ۴ ق عدا خوری سر پر و دو ق پونه دم کن 

تخم ریحان بالنگو و تخم شربتی باهم ترکیب کن مقدار مساوی ازش یه ق عدا خوری بردار بریز تو اون جوشنده علیطت ۱ لیوان بشه کلا اون بخور دراز بکش به پشتت نیم س هر روزز ناشتا خوب میشه معدت 

دست از قلبت میس دست چپته ؟ 

قرص دومپریدون شرکت عبیدی بخر بخور ناشتا 

ناشتا و یه قرص لانسپرازول عبیدی دوز ۳۰  ناشتا بخور 

قرص پرودایجستید هم بخر بخور 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
2706